2733
2734
لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.... الان یه هفتست که شروع کردم و از طریق چند تا سایت یه چیزایی خوندم و یاد گرفتم.... بچم خیلی کوچیکه نمی تونم برم کلاس می خوام خودم تو خونه بخونم... ممنون می شم راهنمایی وکنید
آنا جون به نظرم بد نبود اگه یکی دو ترم میرفتی کلاس بعدش خودت می خوندی !
سی دی rosetta stone خودآموزه بد نیست . من 2 سال رفتم موسسه قطب راوندی کتابمون reflet بود ولی نمیدونم چون کلاس نمیری به دردت میخوره یا نه ! چون کلاس نمیری سعی کن فیلم و اخبار فرانسوی گوش کنی تا با تلفظ و لهجه فرانسوی آشنا شی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پنج شنبه ها و جمعه ها هم کلاس هست . من خودم جمعه ها صبح می رفتم . نمی تونی یه چند ساعتی بذاریش پیش شوهرت یا خانواده ات ؟ اگه بری کلاس خیلی بهتره ، اولش سخته بخوای خودت شروع کنی
2728
عزیزم کلاس فرانسه 99 تاش فقط تلفظه...تازه میشنویو برات بخش میکنن هنو بعد ده دیقه اینجوری نگا میکنی بعد شروع میکنی یه چی عین ترکی برا خودت میگی ب خیال فرانسه بعد دو سه ترم تازه را میفتی
اینا ترجمه های خودمه البته سو برداشت نشه ب کسی
برو کلاس خونه نمیشه حداقل اوایله کارو
چای داغی که دلم بود به دستت دادم...
آنقدر سرد شدم از دهنت افتادم
یه سی دی خودآموز زبان فرانسه هست که خوبه
تو کتابا هم cafe cream ساده تره
کلا یه ترم بری تلفظا رو یاد بگیری بقیش آسونتر از انگلیسیه
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
2740