2733
2739

الان 61 کیلو هستم منتها با شکم بزرگ بعد دو باربارداری خوب یکمش طبیعی هس. سر خود رزیم گرفتم ک موهام ب مرز کچل شدن رسیده و همه میگن خیلی شکسته شدی دیگه موهامو ول کردم دکترم رفتم گف ریزش نیست . شوک دیده برمیگرده .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

7 کیلو رو با میشه اینطور گف با نخوردن کم کردم ب این روز افتادم همه بدونه استثنا منو ک میببین میگن شکسته شدی خیلی تو روحیم اتر گذاشته. 70 کیلو بود بگذریم الانم نشستم دارم میخورم میترسم از این سر بوم بیفتم . چیزی مخصوص برا صورت هست پر کنه

2740

روغن خراطین با جوانه گندم ب عطاری بگو مخلوط کنه هر روز بزن قبلش خوب تکون بده روزی سه بار بحالته دورانی استفاده کن بعدش کمپرس اب سرد بزار بمدت سه ماه خودت تغیراتا حس میکنی . ینی صورتت گرد و تپل میشه چروکا از بین میره 

بچم چون شیر خشکی بود برا دوسه ماه عادی رزیم میگرفتم بعد تغیر خاصی نکردم یعنی در حد معمولی و کم میخوردم دیدم خیای اثر نکرده زدم ب نخوردن فقط میوه و شیر میخوردم حالا خوبه اونا رو میخوردم . ریزش موی شدید دارم دکترم فایده نکرد . از ساعت 6 غروب چیزی نمیخوردم خیلی کم کم . دیدیم این روش ادمه داره ادامه دادم خیلی اشتباه بود اگه صبور بودم اون روش کم کردن کالریم جواب میداد

شکمم ک ب کل اب نشد چون سر بچه اولمم مونده بود الان ک زدم ب خوردن فوری باز شکمم اومده جلو کاش روش و ورزش مخصوصی بود ک فقط شکمو اب میکرد و ب بقیه جاها ی بدن ضرر نمیرسوند میگن دارز نشست برو میترسم از این ور بوم بیفتم بزنه ب کمر در  این چیزا شما اطاعی ندارید هر چند بعدی میدونم تو شهر کوچیکمون این امکانات برا شکم باشه

دلستر بخور

روزی یه دلستر 

صورتو چاق میکنه... اندام رو نمیدونم ...

در عرض یکی دوماه بخور 

اوووووو تو حکایت منو داری

منم واسه چاقی رفتم دکتر بهم آمپول داد، ریزش مو گرفتم  ، از حرص موهام صورتم جوش زد وحشتناک، هرکی منو میدید میگفت چی به صورتت اوردی ، خلاصه افسرده شدم ، از همه فراری شدم ... بعد دوماه برگشتم به حالت اول ... بابا چاقی رو نخواستیم 

میشود از امشب قانون تازه ای در زندگی بنا بگذاریم همواره بکوشیم قدری بیشتر از نیازمهربان باشیم.
خوشبحالتون که لاغرین انصافا کی میرهودنبال چاقی آخه؟؟😭😭😭😭

من دنبال چاقیم ... چاق چاق که نه

فقط پر بشم .... الان باربیم خوشم نمیاد...

میشود از امشب قانون تازه ای در زندگی بنا بگذاریم همواره بکوشیم قدری بیشتر از نیازمهربان باشیم.
2706