2737
2734

سلام .من ٨ ساله ازدواج كردم بعد از ٨ سال هرچي فكر ميكنم ميبينم انگار يه جاي كار ايراد داره بايد درسمو ادامه بدم و براي خودم تو زندگي پيشرفت كنم و مسيري رو سر بگيرم.بچه ها يه روز بزرگ ميشن و از خونه ام ميرن و خودم بايد برا خودم كسي باشم .همسرم موافق درس خوندن نيست ولي به هر قيمتي ميخوام راضيش كنم.پسرم در طول روز ٥ ساعت مهد ميره دخترمم هم ماشالله خيلي ساكته

“In three words I can sum up everything Ive learned about life: it goes on.”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ووالا نمیخوام نا امیدت کنم ولی واقعا ممکن نیس مگه اینکه کمک داشته باشی،من پارسال میخواستم واسه کنکور بخونم پسرم ده ماهه بود نتونستم،امسال شرو کردم ولی بازم نمیزاره الان یک سالع و نیمه

خدایا هرگز کسی را به چیزی که قسمتش نیس عادت نده...

ميخوام ارشد آموزش زبان بخونم كارشناسيم يه رشته ذيگه بود .كار سختيه .منابع رو به همراه كتاباي مدرسان خريدم روزا ٣-٤ ساعت وقت ميزارم روزايي هم كه مهموني ميرم يا مهمون ميان اصلا نميتونم وقت بزارم.اما تلاشم اينه كه يه مسير رو آهسته و پيوسته پيش بگيرم .

2738

ميدونيد دوستان من ترجيهن اينه كه امسال درسارو تا حدي بخونم و كنكور رو طوري بدم كه مجاز بشم و سال بعد كه دخترم مهر مهش ٣ سالش ميشه بزارمش مهد برم دانشگاه يعني يه پروسه دو ساله داره درس خوندنم.تا اون موقع هم همسرم رو ميپزم پسرمم هم ميره كلاس اول

عزیزم اینکه میخوای پیشرفت کنی خیلی خوبه.به نظر من اول یه موبایل معمولی بخر و وقتی رو که میخوای صرف نت کنی ,صرف درس خوندن بکن.بقیه زمان رو هم به بچه هات اختصاص بدی.چون بهر حال کار زمانبریه.یه مدت هم بی خیال ریخت و پاش منزل توسط بچه ها باش.بعد بخاطر درس خوندنتون بچه ها رو پای تلویزیون یا موبایل ننشون که ضررش خیلی بیشتر از سود درس خوندن شماست

در جواب فرناز جوني عزيز.ميخواستم بگم اوضاع نا به سامان كشور رو منم ميبينم درسته اما فكر كردن درمورش و حرف زدن درباره اش هيچ دردي از من دوا نميكنه.به جاي اينكه مغزمو با فيلماي جم پوك كنم يا با ديدن آهنگا و فيلماي خارجي اضطرابمو درباره كمبودام بيشتر كنم هدفم اينه كه ساعتاي فراقتمو بزارم واسه كاري كه سالهاست ميخوام بكنم اما نكردم.

سبز درخت جان من واسه دخترم اصلا تلويزيون نميزارم فقط با اسباب بازي بازي ميكنه .امروز بعد از چند ماه اومدم ني ني سايت اينستا و هم نتيفيكيشنشونو طوري تنظيم كردم كه فقط پياماي همسرمو باز كنم چون كاراي شغلشو بهم ميگه مثلا عكس و اينجور چيزا لازم داره.تلويزيون فقط براي كارتون پسرم اونم يه ساعتاي كمي روشن ميشه.اما مشكل بزرگم اينه خانواده هنسرم رفت و آمدسون خيلي زياده و نميتونم ازين قضيه اصلا فرار كنم.مثلا امشب ميريم ويلاي خواهرشوهرم تو كرج كه استخر هم داره.درسته كه روحيه منم عوض ميشه و تفريح ميكنم اما واسه كنكوري واقعي تفريح معني نداره 

درس بخونی که چی بشه ؟

به جاش یه هنر خوبو پر درآمدو دنبال کن ایندش بیشتره 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود .