2733
2739
عنوان

خرید خونه کرج با 50 میلیون ؟؟

1640 بازدید | 24 پست
سلام به نطر شما میتونم دوخوابه تو کرج پیدا کنم که وام هم داشته باشه /البته سندش هم برام مهمه که قولنامه نباشه ومحیطش هم خوب باشه؟کجاها میتونم پیدا کنم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الان برو تو گوگل بزن نیازمندی های همشهری
بعد برو املاک حومه تهران از متراژ 40 داره تو کرج تا ..... قیمت یا شماره تماس هم گذاشته
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
2742
اگه پولت 50 تومنه و میخوای 20 وام بگیری میتونی ولی نه تو جاهای معروف .
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
2740
اره سارا جون اگه وام دار باشه خوبه حالا میدونی دقیقا کجا ها میشه واینکه سند ملکی دارن یا نه اگه متراژش 60 باشه اما دوخوابه باشه هم خوبه فقط میخوام دو خواب باشه
ماهک جون با حدود 70 تومن (وام ونقد) دو خوابه فقط سمت فردیس میتونی پیدا کنی حدود 65 تا 70 متر
جاهای خوب کرج مثل جهانشهر وعظیمیه وبنفشه الان متری 2 تومن به بالاست بسته به سن ساختش
بهشت را به بها دهند به بهانه ندهند
با وام می تونی تو گلشهر و 45 متری پیدا کنی اول تو خود کرجو بگرد نرو سراغ حومه چون تو کرج زیاد مشخص نیست قیمتا چطوریه یه موقع دیدی مورد خوب پیدا کردی . من توصیه می کنم زیاد بگردی
آره میتونی اگر 50 نقد داری میتونی جاهای خوبی بخری

من بهت شهرک بنفشه و کمی ارزانتر واریان شهر کرج رو پیشنهاد میکنم
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
2706