2737
2734
بچه ها بیاید حسابی گشنمه
دلم دیزی میخواد
ولی یه دیزی خیلی خووبببببببببب
برای هر که سنگ تمام گذاشتم ...با همان سنگ سنگسارم کرد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه جا هم هست تو خیابون ویلا. ادرس دقیقشو بلد نیستم. فقط برای ناهار غذا میده. فقطم دیزی میده.

ولی تعریفشو خیلیییییی خیلی شنیدماااا. خودمم خیلی دوست دارم برم اونجا. منم دیزی خورم
برای بهنامم که پیشم نیست یه فاتحه بخونین. ممنونم
مستر دیزی میاره خونه یا جا داره؟
من میخوام برم بیرون

سمی من یه بار رفتم درکه دیزی خوردم خیلی بد بودددددد همش هم دور و برم گربه میچرخید کوفتم شد
برای هر که سنگ تمام گذاشتم ...با همان سنگ سنگسارم کرد!
2740
مستر دیزی هم باحاله. تبلیغشو تو مجله دیدم. هم میاره تحویل میده هم جا داره که بری اونجا

اینجاهایی که گفتم که سر پوشیدست.

ایران تک که تو 4راه ولیعصره سفره خونست. خیلی جای باحالیه. هم تخت داره هم میز. وسطشم حوضو فواره داره.

من خیلی میدوستمش. خیلییییی خیلی هم دیزیش پر ملات بود. ههههه
برای بهنامم که پیشم نیست یه فاتحه بخونین. ممنونم
ببین یه جا پیشنهاد میدم برو حالشو ببر شبا موسیقی زنده هم داره برو راه آهن اول خیابون ولیعصر اسمشو یادم نیست ولی همیشه شلوغه یعنی خوب نیستا عالیه سازمان گردشگری هم کلی مطلب براش نوشته
من جایی رو نمیشناسم. مستر دیزی هم نرفتم اما اگه خواستی بری مستر دیزی من دوتا شعبه دیگه ازش دیدم یکی تو میدون کاج یکی تو خیابون کارگر، نصف چهارراه بالاتر از میدون انقلاب.

البته سفره خونه سنتی خوب یکیسراغ دارم سمت فرحزاد که غذاهاش خیلی خوبه اما تا حالا اونجا دیزی نخوردم! رستوران باران تو خیابون امامزاده که میخوره به فرحزاد.
CafeMom Tickers
سلاامم
اخ اخ من هم عاشق دیزیم

مستر دیزی رو دوستان درست می گن من پونک که بودم به شعبه سعادت ابادش زنگ میزدم می اوردن
اون راه اهنم که دوستان می گم وحشتناک عالیه اما تاجایی که من میدونم باید رزرو کرد
هیچ وقت نگو رسیدم ته خط....
"اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط"....
یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت:نقطه سر خط.....
بهترین و معروفترین و شلوغ ترین دیزی سرای تهران دیزی ایرانشهره فقط هم ناهار میده فقط هم دیزی داره واقعا عالیه .اگر جمعه بخوای بری 1 ساعت تو صف باید باشی .البته خانومهای باردار بدون نوبت میرن تو.آدرسشم خیابان ایرانشهر کوچه کلانتری.
2706