2737
2739
سلام.....من همیشه با همه کاربرا با احترام حرف زدم.... هیچی رو ازشون به دل نگرفتم...و همیشه اگه چیزی گفتن خودمو جای اونا گذاشتم...و همیشه سعی کردم تو بدترین حالت روحی هم خوب بیام تو سایت...بعضی وقتا شیطنت کردم.....سربه سر دوستام گذاشتم...تا جایی که تونستم جواب دادم....ولی تا حالا به کسی پرخاش نکردم که چرا تاپیک میزنی و به من هم ربطی نداره....نه سایت مال منه ...نه کابرا به خواست دل من میان و میرن...در ضمن فکر کنم اولین کسی باشم که جلوی تاپیکم اسممو می نویسم که اگه کسی دوست نداشت نیاد و تاپیک رو نخونه.... من از بی احترامی بدم میاد ...نمی گم از انتقاد بدم میاد ...از بی اخترامی بدم میاد....خانوم عزیز همه حرفم با شماست که یهو میای و میگی چرا انقدر تاپیک میزنی ...یا میگی یکی مثل و بود چند روز پیش از سایت رفت...عزیزم بهتره اگه نمی تونیم کسی رو تحمل کنیم از کنارش رد بشیم...من نه جای شمارو تنگ کردم و نه مزاحم شما هستم خانوم گل.....اگه باز هم ادامه پیدا کنه باز هم تاپیک میزنم و ازتم یخوام که انقدر خودتو عذاب ندی چون من از سایت نمی رم....

یه خواهشی دارم هر کس از من خوشش نمی یاد وقتی اسم منو دید نیاد اینطوری فقط خودش اذیت میشه ...چون من آدم خونسردی هستم...ممنون از عناییتتون خانومای مورد نظر
شقایق جون....منم از دست این ادمی بیخود اعصایم داره خورد میشه...اخه یک نفر چرا باید انقدر فضول باشه؟وووووووووووووووووو.....اینا تو زندگیشون چه جورین؟فقط بلدن به دیگران گیر بدن و همه رو مسخره کنن ......از هر چیزی ایراد بگیرن.......بسه دیگه این بچه بازیها رو بزارین کنارررررررررررررررررررررررر........منم میخوام با اینجور ادما مبارزه کنم و راه خودشونو سرشون پیاده کنم.....تا روزی که نینی سایت هست من هم هستم.....البته دیگه اون نینی سایت قدیم نیست...ولی ما بهش عادت کردیم.....و به خاطر 2 تا ادم خاله زنک اینجا رو ترک نمیکنم و اونا رو ادم میکنم....انقدر میگم که دیگه روشون نشه بیان دخالت کننننننننننننننننننننننننننننننننننننن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
خوب یکی مثل شقایق خلاقیت داره....عرضه داره دوس داره تایپیک بزنه...اونایی که حسودن اونا هم بزنن.......دیگه تو تایپیک زدن هم حرفه...هههههههههههههههههههه......میگن دیگه با سوراخ . . . . هم کار دارن این همون قضیه هست هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا...دیگه اینا رو به چی تشبیه کنم دست بردارن.......نمیدونم به خداااااااااااا
2738
2706