2737
2734

اگه واحد خالی در کرج سراغ دارین بگین ممنون میشم

خــدایــــــــــــــــا دستهایم را به سویت بلند میکنم... دستهایم را خالی بر نگردان

کرج ارزون تره یا تهران؟

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

عزیزم تو دیوار تا دلت بخواد هست.تحویل فوریم خیلی داره.اونجا سرچ کن

دوستان اگه برای ورود به بازار بورس و انتخاب سهم مناسب نیاز به کمک داشتید،به پیج ما سر بزنید.                  آدرس اینستا:   saham.bourse                                کانال تلگرام:    BOURSE_E@
2740

اگه سراغ دارین بگید من آیدی تلگرامم  رو میذارم دخصوصی تا بیشتر مشخصات رو بدین ممنون میشم

خــدایــــــــــــــــا دستهایم را به سویت بلند میکنم... دستهایم را خالی بر نگردان
در محدوده دهقان ویلا یا سه راه گوهردشت باشه حدودا ۱۵۰ میلیون

بااین پول نمیشه اونجاها خونه خرید خونه قول نامه ای توقلم یا نزدیک مترو گلشهر یا حصارک میتونن بخرن

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود