2737
2734
عنوان

شيرخشك ببلاك كانفورت يا گيگوز

2516 بازدید | 16 پست

سلام دوستان،دخترم شير خشك نان ميخورد به شدا يبوست بود،الان دكترش گفت گيگوز يا ببلاك كامفورت بدم،كدوم بهتره بنظرتون ؟؟؟

پنج ماهشه و اصلا شير منو نميخوره فقط شير خشك 

...I faith to myself
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دختر من اول ببلاک میخورد چون کولیک معده داشت دکتر عوض کرد گفت گیگوز بده

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
2740
دختر منم نان میخورد و البته خیییییلی کم  بفکر عوض کردن شیرش افتادم  دوستان گیگوز رو معرف ...

اختاپوس جون سلام خوبی ؟ گل دخترت خوبه؟من برای پسرم همه ی شیرخشک هارو امتحان کردم خیلی بد شیرخشک میخورد هر دفه دو سی سی به زور با بازی تا نه ماهگیش یه بنده خدا تروویتال رو معرفی کرد الان ماشاالله پسرم هر دفع اش هفت درجه اشو کامل میخوره طوری که شوهرم شاکی شد که چه خبره هعی زود زود تموم میشه قبلا که اینطور نبود یه مزیت دیگه که داره اینه که گیگوز پری بیوتیک نداره ولی تروویتال هم پری بیوتیک داره هم امگا سه و شش دوست داشتی عزیزم اینم امتحان کن

خانما اگه امکان مالیش رو دارین 

شیر خشک بخرین برای روز مبادا کنار بزارین 

من اون دوران که مثل الان بود یادمه شیرخشک جز نان هیچی نبود 

نانم چند هفته یه بار که میخواستن گرون کنن نایاب میشد 

بعد مثلا موقع تولد دخترم شیر خشک نان ۴ تومن بود ۸ ماهیگش شده بود ۱۴ تومن

همون بلفی ام این کاربری قدیمیه منه که تازه یادم افتاده
اختاپوس جون سلام خوبی ؟ گل دخترت خوبه؟من برای پسرم همه ی شیرخشک هارو امتحان کردم خیلی بد شیرخشک میخو ...

سلام عزیزم 

ممنون ازت امتحان میکنم 😘

دخترم ۱۵ماهش شده کلا پوست منو کند با شیر خوردن و غذا خوردنش

اختاپوس جون سلام خوبی ؟ گل دخترت خوبه؟من برای پسرم همه ی شیرخشک هارو امتحان کردم خیلی بد شیرخشک میخو ...

ممنون عزيزم،قيمتش چقدره ؟؟؟

راحت همه جا گير مياد اين شيرخشك؟؟

...I faith to myself
ممنون عزيزم،قيمتش چقدره ؟؟؟ راحت همه جا گير مياد اين شيرخشك؟؟

آره عزیزم من همین اولین داروخونه که رفتم داشت دکتر که می گفت کیفیت شیرش خیلی خوبه و اینکه بیس تولید شده اس برای هلنده آخه شیرخشکهایی که تو ایران تولید میشه پالم میزنن من که خیلی راضی بودم وزن گیریش هم خوب بود مخصوصا برای پسر من که همه ی شیرارو بالا می آورد اینو بالا نمیاره 

آره عزیزم من همین اولین داروخونه که رفتم داشت دکتر که می گفت کیفیت شیرش خیلی خوبه و اینکه بیس تولید ...

چه جالب دخترمنم نان و گيگوز همش بالا مياره 

وزن گيرش هم معموليه نه اينكه بد باشه ولي خوب هم نيست 

حتما امتحان ميكنم 

ممنون از پيشنهادت عزيزم 

...I faith to myself
2706