2737
2739

خواهش میکنم بیاید نظر بدید

من تو ازمایشم تیروییدم 27 صدم بوده 

تهوع شدیدم دارم 

لطفا اگه کسی دکترش چیزی گفته بیاد بگه

خدایاکمک کن این دورانوبا سلامتی طی کنیم🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
تیرویید پر کار یعنی tshخیلی کم باشه

آره.

ببین من قبل ۱۲هفته ازمایش دادم ۰.۵ بود. دکتر من گفت خوبه پرکار نیست. بعد گفت در طول هفته های بعدی کم کم عددش میره بالاتر

الان ازمایش دادم حدود۲شده.

واسه شما فکر کنم یه کم به سمت پرکاریه. چند هفته ای؟

وا چرا اونقدر نگرانی

مال منم بود ولی مقدارش یادم نیست تا آخربارداری ناشتا نصف قرص فکرکنن لوتروکسید یا نمیدونم چی میخوردم بعدم برطرف شد

"*پسرک عزیزم*" یک بهار یک تابستان یک پاییز ویک زمستان را دیدی از این به بعد همه چیز دنیا تکراریست جز *مهربانی* خداوند همیشه پناهت باشه  

آره. ببین من قبل ۱۲هفته ازمایش دادم ۰.۵ بود. دکتر من گفت خوبه پرکار نیست. بعد گفت در طول هفته های ب ...

من 13 هفته ازمایش دادم تهوعم ام زیاده 

الانم دارو ضد تهوع باید بخورم

خدایاکمک کن این دورانوبا سلامتی طی کنیم🙏🙏
من 13 هفته ازمایش دادم تهوعم ام زیاده  الانم دارو ضد تهوع باید بخورم

نگران‌نباش. نهایتش یه قرص میده میخوری. ولی زود برو دکتر یه وقت ضرر نداشته باشه واسه نی نی

لووتیروکسین واسه اوناییه که کم کاری تیرویید دارن. یه موقع سرخود نخوری

سلام عزیز منم تو هفته 13 متوجه شدم که تیروییدم به شدت کم کاره و عددش روی 11 بود حالم وحشتناک خراب بود بلافاصله رفتم پیش دکتر غدد و دکترم گفت تا آخر بارداری باید دارو مصرف کنی  مگر نه بچت کند ذهن به دنیا میاد حتی ممکنه بعد از بارداری و در دوران شیردهی هم مجبور باشی بخوری . البته الان بهترم.اصلا نترس حتما برو دکتر غددو سرسری نگیر.

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود

نگران نباش نگرانیاز همه چیز بد تره سعی کن آروم باشی دیگه از من که بدتر نیستی . من حال و روزم افتضاح بود روزی که آزمایش دادم . تازه من بارداری ام پرخطره و تقریبا استراحت مطلق .

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
2706