2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر منم تخم مرغ نمیخوره برای اینکه بخوره من تخم مرغ رو با چنگال میزنم . آب(یا شیر) + آرد برنج+ شکر+کره رو میذارم روی شعله وقتی جوش اومد تخم مرغ رو میریزم توش مرتب بهم میزنم که گلوله و تیکه نشه چون پسر من اگه بیاد زیر دندونش بدش میاد و تف میکنه!!
اگه نینیت زیر یکساله فقط زرده بریز
2742
من با بیسکوییت مادر، یا خرما و یا هر دو مخلوط میکنم. مزه خیلی خوبی میگیره و اصلا بو نمیده. در ضمن اگه احساس خفگی میکنه باید کمی رقیق ترش بکنی.با کمی آب جوشیده مخلوطش کن.
اگر هیچ وقت بعد از هر لبخندی خدا را شکر نمی کنید؛ حقی نخواهید داشت بعد از هر اشکی از او گله مند باشید ...
تبسم جون من دخترم الان 14 ماهش هست از یک سالگی دیگه میکس نکردم غذاش رو میزارم اینقد میپزه که له له میشه یواش یواش میدم میخوره اوایل یکم حالت خفگی بهش دست داد نوک قاشق دادم یکم هم اب باهاش دادم دفعه اول دوم بعد از اون دیگه خورد موردی نداشتم در ضمن گوشت و مرغش هم چرخ کن فال فال کن بزار تو فریزر هر دفعه یه تکه بر دار استفاده کن انطوری غذاش هم زود میپزه و گوشتش هم کاملا له هست بهتره میتونه قورت بده
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
2740