2733
2734
عنوان

پسرهشت ماهم

180 بازدید | 18 پست

سلام خانما پسرم هشت ماهشه.هرکی میبینه میگه خیلی ضعیفه..خودمم تنبلی میکنم براش غذای مخصوص درست نمیکنم😫مثلا سیب زمینی چیزی از غذای خودمون بهش میدم بعضی موقع😞اخه نمیدونم بهش چی بدم براش چی بپزم!!؟یکی از اقواممون میگفت من ب بچم چهارپنج بار درروز نشاسته میدم خوبه؟؟ راهنماییم کنین 

وا تنبل خانوممم غذا بپز واسش سوپ لعاب برنج کته ماست مرغ و ماهیچه بزا بچه قوی بار بیاد اینجوری ضعیف بار بیاد خدای نکرده تو بزرگیش ب مشکل میخوره اگ مریض بشه بدنش ضعیفه

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

گناه داره خب. بچه‌ی من ۹ ماه‌شه... از موقعی که غذا رو شروع کردم براش شده برای خودمون چیزی درست نکردم ولی غذای اون رو آماده کردم. یه مقدار وقت‌گیره ولی بچه‌داری همینه دیگه. باید از خواب و استراحت خودمون بزنیم و به بچه برسیم. شما یعنی سوپ و فرنی و حریره بهش ندادید تا حالا؟ 

😐😐😐این همه تونت نوشته،بعدم مگه بهداشت نمیبریش؟قشنگ خودشون برنامه غذایی میدن با طرز تهیش،حتما رو ب ...

بهداشت فقط میگه فرنی و پوره...اینجور ک بچه جون نمیگیره...😟😯

سلام عزیزم. وقتی بهش غذا نمیدی طبیعیه که لاغر بشه. الان باید معده شو آماده کنی که از ۴ ماه دیگه غذاخوردن براش واجبتر از شیر میشه. سیب زمینی که نیازهای بدنشو تامین نمیکنه.

براش لااقل دو روز یکبار سوپ درست کن و توی اون دو روز از سوپش بده بخوره. توی سوپش گوشت گوسفندی بریز و چیزایی مثل هویج، جعفری، برنج محلی، کدو، نخودفرنگی و یا چیزای دیگه.

نشاسته هم بهش نده که فقط چاقش کنی. چاق شدنی که بدن فقر غذایی داشته باشه به چه دردی میخوره آخه

کج کلاه خان یارمه

شما باید هرروز براش غذای تازه درست کنی تنبلی میکنی نباید انتظار وزن گیری باشی

صبحانه فرنی با شیر خودت و آرد برنج.یا زرده تخم مرغ با کره و یه کم شیر خودت

نهار یه تکه گوشت یا مرغ با هویج سیب زمینی کدو سبز باسبزی در اخر لیمو بچکون توش طعمش خوب شه

شام هم به همین صورت حریره و کته ماست فراموش نشه

همسرم😍پسرم😚فرشته های سیبیلوی من عاشقتونمممممم

بچه خواهر من نه ماهشه 

مثلا واسش ماهیچه یا سینه ی مرغ و عدس و برنج یا آرد برنج و هویج و سیب زمینی و گوجه و... میپزه باهم میکس میکنه بهش میده هر دفعه یه موادی میذاره 

صبحانه هم حریره بادوم یا زرده تخم مرغ و چیزای دیگه میده

هرماه میره پیش دکتر بهش میگه چیا میتونه بده

برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین مرررسی🙏🏻 ❤️❤️❤️
2706