2733
2734
سلام اخرین پریودم دهم اسفند بود.3روز پیش بی بی چک مدی کور استفاده کردم که بعد از حدود 5-6 ساعت دیدم خط دومی هم ظاهر شده که خ خ هم کمرنگه. اینجا خ شنیده بودم که مدی کور خوب نیستو خطا داره. ولی خودم اولین باره استفاده میکنم. میخوام بدونم که 1-بیشتر منفی کاذب داره یا مثبت کاذب؟ 2-برا کسی پیش اومده که بعد چند ساعت خط دوم ظاهر بشه؟ لطفآ برام بزارین نظراتونو.مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
در مورد تمام بی بی چکها نهایتا تا یک ربع جواب اعتباره داره اگه بعد از اون خط دوم بیفته فاقد اعتباره.
همه‌ی ما فقط حسرت بی‌پایان یک اتفاق ساده‌ایم که جهان را بی‌جهت یک‌جور عجیبى جدی گرفته‌ایم!
2738
جواب که بعد از یک ربع معتبر نیست. من بعد از اقدامم مرتب از بی بی چک مدیکور استفاده میکردم با اینکه هنوز خیلی مونده بود پریود شم و همش جواب منفی میگرفتم. روزی که قرار بود پریود شم بازهم با مدیکور چک کردم مثبت شد همون روز آز دادم مثبت بود الان هم که خدا رو شکر هجده هفته هستم
10 اسفند اخرین روز پری بوده یا اولین روز پری؟
آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
2706