2737
2734
عنوان

در مورد حکیم نباتی

| مشاهده متن کامل بحث + 298929 بازدید | 1970 پست

سلام بچه ها من چیکار کن ازدواجم جور نمیشه خیلی تحت فشارم همه  طعنه میزنن بهم محرم ندارم که برم عموم که فوت شده دایی هم دوتاشون فوت شدن  برادرم اصلا مال این کار نیستن و به هیچ عنوان نمیشه بهشون بگم از صدتا نامحرم هم نامحرمتدند هیچ کس و ندارم چیکار کنم تو رو  خدا هر  کی میدونه ی راهی جلو پام بذاره...ابن حاج خانم محمدی که تهران میگن بخت گشایی میکنه کسی اطلاع نداره خوبه یانه میگن خیابون ۱۶شهریوره کوچه میر فخرایی بچه ها هر کسی راهی بلده جلو  پام بذاره دارم نابود میشم قسمتون میدم به من  پیام بدید 

ایدی  من اینه توی تل گرام

@Hastii98980

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام میتونید زنگ بزنید به مهندس رحمانی که داماد حاج اقا هستن و ازشون بخواید به حاج اقا بگن براتون دعا کنن

این شماره ایشونه.روزهای شنبه و سه شنبه ساعت ۷شب تا۹شب

۰۲۱۸۸۴۳۱۵۳۷

یه صلوات برای امام زمان(عج) میفرستی  
من از طریق حاجی نباتی بعد ۵ سال نتیجه گرفتم  خداروشکر  الان ۳ ماهه ام اما نمیدونم این قض ...

سلام میشه بگید مشکلتون برا باردار نشدن چی بوده

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
2731
سلام بچه ها من چیکار کن ازدواجم جور نمیشه خیلی تحت فشارم همه  طعنه میزنن بهم محرم ندارم که برم ...

عزیزم به همین شماره ایی که حدیث جان گذاشتن زنگ بزنید و مشکلتون و اینکه محرم ندارید رو بگید.اقای مهندس رحمانی راهنماییتون میکنه

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
سلام میشه بگید مشکلتون برا باردار نشدن چی بوده

تخمدان پلی کیستیک بودم و اصلا فولیکول بالغ نداشتم 

شاید میلیونها تومن پول قرص و داروهام شد این چند سال اما هرگز فولیکول بالغ نداشتم و اینکه امکان نداشت بدون قرص پریود بشم

وای خداااا  من چقد خوجلم     
عزیزم به همین شماره ایی که حدیث جان گذاشتن زنگ بزنید و مشکلتون و اینکه محرم ندارید رو بگید.اقای مهند ...

هر چی زنگ میزنم کسی جواب نمیده  نزدیکه یکساله موفق نشدم ...بجه ها برام دعا کنید وهر کسی هم‌میتونه  راهنمایب کنه تو رو خدا  توی تل گرام بهم پیام بده

ایدی من اینه

Hastii98980@

بچه ها کسی توی تهران خانوم محمدی رو میشناسه که سمت  میدون خراسان هست از سمت شهدا توی خ ۱۷ شهریور؟  میگن ایشون تو رفع مشکل خیلی کمک میکنه و خیلی ها میرن  پیشش من درمانده شدم یکی نیست به دادم برسه ای خداااااااااااااااتنهام نذار 

2740
بچه ها کسی توی تهران خانوم محمدی رو میشناسه که سمت  میدون خراسان هست از سمت شهدا توی خ ۱۷ شهریو ...

00

گلم من این خانم رو نمیشناسم.در مورد شماره مهندس رحمانی هم فقط میدونم بین ساعت۷تا۹شب پاسخگو هست ولی چی روزهایی رو یادم نیست.

تخمدان پلی کیستیک بودم و اصلا فولیکول بالغ نداشتم  شاید میلیونها تومن پول قرص و داروهام شد این ...

خدا رو شکر که با نفس حق حضرت اقا مادر شدید.ان شاالله سلامت بیاد تو آغوشت.التماس دعا عزیزم.برا منم دعا کن مادر بشم

خدا رو شکر که با نفس حق حضرت اقا مادر شدید.ان شاالله سلامت بیاد تو آغوشت.التماس دعا عزیزم.برا منم دع ...

فدات بشم گلم 

انشالله شماهم تا آخر همین امسال مامان بشی😍😍

پیش حاج آقا رفتی؟؟

وای خداااا  من چقد خوجلم     
فدات بشم گلم  انشالله شماهم تا آخر همین امسال مامان بشی😍😍 پیش حاج آقا رفتی؟؟

اره گلم.رفتم.ایشون وسیله خیر هستن.تا خدا نخواد اتفاقی نمی افته.هر چند هنوز مامان نشدم ولی رفتن پیش ایشون خیلی بهم ارامش داد

اره گلم.رفتم.ایشون وسیله خیر هستن.تا خدا نخواد اتفاقی نمی افته.هر چند هنوز مامان نشدم ولی رفتن پیش ا ...

خب ایشالله تا آخر امسال شما هم خبر مامان شدنتو تاپیک بزنی😍😍😍

وای خداااا  من چقد خوجلم     
خب ایشالله تا آخر امسال شما هم خبر مامان شدنتو تاپیک بزنی😍😍😍

ممنون عزیزم.ان شاالله.توکل به خدا

2706