2737
2734
عنوان

کمک فوری-----------ذهنم خیلی درگیر شده؟

1692 بازدید | 38 پست
از دوستان گلم خواهش میکنم راهنماییم کنید....................من هر روز صبح با همسرم از خونه میریم بیرون و سر راهمون یه دختر دبیرستانی میبینیم که بهمون نگاه میکنه و هر از گاهی هم لبخند میزنه .............من به همسرم اطمینان کامل دارم و تا حالا هیچ موردی ازش ندیدم.هیچ موردی...........
امروز صبح طبق معمول همین که از سر کوچه پیچیدیم با دختره روبرو شدیم که همزمان اون و همسرم جفتشون لبخند زدن.
بعدش با همسرم یه دعوای اساسی کردم که چرا خندیدی اونم کلی قسم خورد که من داشتم با دخترم (دخترم بغلش بود) میخندیدم اتفاقی خنده هامون همزمان شد ولی من ذهنم خیلی درگیر این قضیه شده .............نمیدونم این همه خیانت دیگران که توی این سایت پر شده منو دچار توهم کرده ؟یا واقعا خبری هست و من نمیدونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم درست اینه که ما اصل رو بر پاکیه کسی بذاریم مگر اینکه خلافش ثابت بشه.ولی بعضی وقتها ما خانمها اصل رو بر مشکل دار بودن طرف مقابل میذاریم مگر اینکه خلافش ثابت بشه!این خیلی بده.ذهنت رو از افکار مزاحم دور کن و بدون کسایی که داستان خیانت شوهرهاشون رو مینویسن خودشون هم معتقدن شوهرشون یک شبه خائن نشده.قبلا هم موارد مشابه ازش دیده بودن.شما که میگی هیچی از شوهرت ندیدی.پس چرا بیدلیل داری توی زندگیت دغدغه ایجاد میکنی.نماز بخون و از خدا بخواه فکرت رو سالم و دلت رو آروم کنه.
من تا حالا هیچی از شوهرم ندیدم حتی خیلی موقعیتها براش پیش اومده ولی جز خوبی چیزی ازش ندیدم.منتها از بعضی دخترای این دور و زمونه میترسم............. همش میگم اگه چیزی نیست چرا این دختره لبخند میزنه.شوهرم میگه این فقط یه دختر مدرسه ای و سرحاله من به عنوان بچه بهش نگاه میکنمو.................
واقعا مستاصل شدم من از اون زنایی هستم که واقعا نمیتونم به هیچ وجه با خیانت کنار بیام...........
نکنه...............نکنه....................نکنه
از طرفی هم اگه اشتباه قضاوت کنم .....................
2740
ساعت خروجمون طوریه که با هم میریم و واسه برگشت هم تا حالا یه ثانیه هم دیر نیومده و موبایلش هم مدام ولو تو خونه و هیچ واهمه ای هم از کنترل من نداره و .............. در کل اصلا مشکوک نیست و توی روابطمون از تلفن زدن و...........تا روابط زناشویی هم مثل سابق با هم گرم هستیم و..................
دارم دیوونه میشم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پریسا جون اخه دختر دبیرستانی؟! نه عزیزم اینقدر ماشالا زن خراب و هرزه زیاد شده که دختر دبیرستانی بدبخت کاری نمیتونه بکنه!؟ تو مطمئن باش زمانی که نیستی شوهرت هزاران هزار از این خنده ها و عشوه ها را میبینه...کجای کاری؟
الکی شک نکن شوهرت مرد خوبیه.
منم چند باری فکر کردم به خاطر دخترمون لبخند میزنه......... ولی به قول شما حساس شدم ...........
ولی اگه یه درصد احتمال بدم که این دختره از همسرم خوشش میاد چی؟آخه شوهرم از اون مرداییه که همه دخترا جذبش میشن ................
2706