2733
2739
عنوان

حالت تهوع از هفته چندم شروع میشه؟

3560 بازدید | 5 پست
سلام به مامانای گل
من دارم وارد هفته 8 میشم. تا حالا فقط احساس کسلی داشتم و اشتهام نسبتا زیاد شده بود و همش میخواستم بخوابم
از دو سه روز پیش معده ام ترش میکنه و احساس ضعف هم بیشتر شده. تا کمی هم معده ام خالی میمونه حالت تهوع میگیرم. البته هم صبح و هم شب دور از جونتون کمی حالم بهم میخوره
اشتهای قبل رو هم ندارم. هر چیزی رو یک بار میخورم و بعد دیگه بدم میاد. از بوی چای و قهوه و بعضی از اب میوه ها هم به شدت بدم میاد
ممکنه که ادم تا هفته 7 تهوع نداشته باشه و از هفته های بعد شروع بشه ؟ من شنیده بودم که اگر قرار باشه صبحها حال ادم بد بشه از همون هفته های اول معلومه
اگر شما در این زمینه چیزی میدونید یا تجربه کردید به من بگید
مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان تارا , من الان هفته ی 15 تموم شده .
اولاش مشکلی نداشتم, بعد معدم که خالی می شد حالت تهوع می گرفتم و مثل تو بودم اما کم کم بدتر و بدتر و بدتر شد :D
نمی خوام بترسونمت اما بد نیست خودت رو آماده کنی و تا الان که هفته ی 15 هستم ادامه داره , طوری که به جای وزن اضافه کردن 9 کیلو کم کردم با اینکه قبلش هم اضافه وزن نداشتم.
2728

سلام بچه ها من سه چهار روز عصر و شبها حالت تهوع میگیرم .کمر درد دارم.

این ماه دوبار اقدام داشتم . ده روز به زمان پریودم هنوز مونده .

احتمال داره باردار باشم ؟؟؟

واااای خیلی ذوق دارم کاش باشه