2733
2739
سلام من الان دارم ماکسی کرو استفاده می کنم با اینکه سینه هام کیست داره چون بخاطر داروی کوچک کردن کیس ...

سلام،ببخشید نتیجه‌ی استفاده‌تون چی شد؟؟

"زیـادی خوبـی کردنـم تهـش داسـتــــانـه"

سلام خانما 🌷

محصولات چاقی لاغری ،حجم دهنده سینه و باس.ن صددرصد تضمینی کرم های ضدلک و ضد جوش صددرصد گیاهی 

برای دیدن نتایج مصرف مشتریامون ادرس کانال تل.گرام میزارم دوست داشتین میتونین ببینین🌸🙏 

taanasob_andam@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با سلام

ماکسی کرو به عنوان یک فرآورده  گیاهی علاوه  بر افزایش سایز سینه باعث کاهش علائم سندرم قبل از قاعدگی و نیز کاهش درد و کرامپ در دوران قاعدگی های نامنظم می شود. این فرآورده همچنین میل (جنسی) در خانم ها را به طور قابل ملاحظه ای افزایش می دهد.

با سلام ماکسی کرو به عنوان یک فرآورده  گیاهی علاوه  بر افزایش سایز سینه باعث کاهش علائ ...

ببخشید شما تو داروخانه کار میکنید؟

یه سوال داشتم یکی رو میشناسم که سابقه صرع داره البته ۲سال هست که داروهاشو قطع کرده و درمان شده و البتهpcoهم داره ولی به خاطر سایز سینش ناراحت اونم میتونه از این قرص هایی که میگن برای افزایش سایز هست استفاده کنه؟مثلا میتونه از قرص های پوراریا میریفیکا یا کپسول شینگایا یا ماکسی کرو استفاده کنه؟براش ضرر نداره؟

2728
سلام دوستان. کسی از قرص میریفیکا یا شینگایا استفاده کرده؟ نتیجه ش رو بگید لدفن. راستی من پارسال کیس ...

من میریفیکا استفاده کردم 380هم خریدم ولی ذرره اییی نتیجه نداش اینا همش تبلیغه بنظرم پولتونو نریزید تو جوب

خانم های عزیز

برای افزایش سایز سینه و با س ن اصلا احتیاجی به پروتز و ورزش نیست.مگه اینایی که تو اینستا عکس میزارن همه پروتز کردن

ترکیب گیاهی هست از میرفیکیا و دانه سویا و شنبلیله و میوه های گرمسیری که هورمون گیاهی فیتو استروژن دارن باعث تقویت بافت سینه و با س ن میشه

برای پوست و مو هم مفیده

دیدید خانم های برزیلی چه اندام رو فرمی دارن،چون این گیاه ها همه تو دسترسشونه

ما خانم ها همه خوب میدونیم، مثلا رازیانه هورمون زنانه داره

دوستان اگه سوالی داشتید تلگرام درخدمتم.اینجا زیاد نیستم

mehrsana_nikname@

سلام،ببخشید نتیجه‌ی استفاده‌تون چی شد؟؟

سینه هام حجم گرفته بود و پریدیم هم تنظیم شده بود خیلی راضی بودم 

ولی الان سه ماه بیشتره قرص نمی خورم دیگه چون بسته دومم تموم شده سینه هام خیلی کوچیک شده و پریدیم هم نامنظم البته نمی دونم دلیلش اون قرصهاست یا نه 

2738

از سایت کیم کالا اینم شماره هاشونه 09120750932-09120132883-02186081142 قرص بزرگ کننده سینه آرال رو خریداری کردم این قرص دارای سیب سلامت هستش بعد از استفاده از این قرص سینه های من کاملا بزرگ و خوش فرم شده

2706