2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه اتفاقا ترنده تيشرت چسب ساده توي شلوار ولي من شخصا نمي پسندم

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
2742

تو خیابون خیلی بده،،،من ندیدم کسی اینکارو بکنه و بهش بیاد

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

نه گرانجه 

کجاش خزه 😐

« فاشیسم از رگ گردن به ما نزدیکتر است »            کلیشه شده است. فاشیسم منطقِ حذفِ "دیگری" است. ما همگی در زندگی روزمره فاشیست هایی کوچکیم ، مگر اینکه خلافش را اثبات کنیم.

من تو سریالای ترکی دیدم اینجوری

یه جشن هم بود اون دختره الناز حبیبی اگر اشتباه نکنم یه کم برنامه اجرا کرد اونم اینجوری کرده بود

یه باور جدید هست که میگه:باورهای قدیمرو بذار کنار،تخم مرغ رو یه کم فشار بدی میشکنه!!😊😌
2740

البته جین فاق دار با تی شرت باحال

بعلاوه اندام لاغر 😁

« فاشیسم از رگ گردن به ما نزدیکتر است »            کلیشه شده است. فاشیسم منطقِ حذفِ "دیگری" است. ما همگی در زندگی روزمره فاشیست هایی کوچکیم ، مگر اینکه خلافش را اثبات کنیم.

هر چی که مد بشه اگه به شخص خودتون بیاد که عالیه☺مثلا من از این شلوارا که پایینش ریش ریشه دوست ندارم و نخریدم تا حالا

هر چی دل خودت میپسنده عزیزم اگه بهت میاد و دوست داری خز نیست

میشه برای رسیدن به خواسته هام اونجوری که خدا صلاح میدونه یه صلوات بفرستین؟❤☺
2706