2737
2739

صددرصد خيالت راحت

عين اولش ميشه

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچم شیرخشکیه حدسم اینه رزیم خیلی بدی گرفتم ب خاطر اونه ولی از مایشام سالنم بود دیروز دکتر گفت موهات برمیگرده ولی امیدی ندارم . گفتم 5 ماهه الان کم شده ریزش هر چی هم نگاه میکنمندیدیم موی جدیدید در بیاد

2728

در میاد ولی آزمایش بده.بعد قرص بیوتین همراه زینک بخور اینو از یکی از بچه های سایت شنیدم..سرتو روغن مالی کن با روغن زیتون و نارگیل

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

همه از مایشام سالم بود . یادم رفته بود از مایشام بببرم چیزی دیدیم نمیگه تا خودم گفتم دکتر داخلی از نوشت سالم بود فقط هورمون ندادم گف نمیخواد بعد دست کرد تو موهام چند تا مو در اومد گفت این  اصلا ریزش مو نیست یه شوکی دیده یه چیزیم گفت یادم نیست منظورش این بود ک تو حیطه ی ریزش نیست در میاد

2738

بچه ی دومه سر اوایل این مساعل نداشتم چون رزیم سخت گرفتم از چشم اون میبینم قبل ریزش هم موهام کم پشت بود موهاملخته باغث میشه خیلی کم ب نظر برسه الانم کف سرم دیدیه میشه دکتر گفتم کف سرم دیدیه میشه تو مجلس روسری باز نمیکنم گفت تار موهات خوبه . انگار توقع داشت خیلی تاس باشم ک ب این میگف خوبه چهر تا امپول داده ضد ریزش ش روشم نوشته ب 5 ... طوری شد گفتم خوب نشدم بیام دوباره گف بیا حالا دکتر معروف قزوینه