2777
2789

كيا تو هفته دهم بارداري سردرد يك طرفه رو تجربه كردن كمممممككككك 

درد از پشت گردن هست تااا جلوي سر  ديوونم كرده😢😢😢

تعداد رای : 4
نظرسنجی
سردرد بارداري داشتن
4
100%
سردرد بارداري نداشتن
0
0%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هر چیز آشغالی رو تو بارداری تجربه کردم
سردرد کشنده ای داشتم 4/5 روز که فک نمی کردم جون سالم بدر ببرم
مخصوصا وقتایی که حالت تهوع داشتم و عق می زدم یا بالا میاوردم بد تر می شد انگار موی رگای مغزم داشت پاره می شد

منم داشتم اخرهفته ها حتما باید سرم میزدم از سردرد شدید😢

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  
من هر چیز آشغالی رو تو بارداری تجربه کردم سردرد کشنده ای داشتم 4/5 روز که فک نمی کردم جون سالم بدر ...

منم همين حس رو دارم الان 

هركاري ميكنم خوب نميشه 

ميخوابم بيدار ميشم هست 

واسه شما هم يك طرفه بود؟؟

هيچ كاري نميشه كرد؟؟ هيچ جور اروم نميشد يعني؟؟  واسه شماهم يك طرف سرت بود ؟  

آره یکطرف بودهمش بودکلاهمه جورشوداستم استامینوفن بخوراشکال نداره اگه خیلی اذیتی ولی من نخوردم تحمل کردم

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
منم همين حس رو دارم الان  هركاري ميكنم خوب نميشه  ميخوابم بيدار ميشم هست  واسه شما ...

زیادتوگوشی وتلویزیون نگاه نکن 

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
آره یکطرف بودهمش بودکلاهمه جورشوداستم استامینوفن بخوراشکال نداره اگه خیلی اذیتی ولی من نخوردم تحمل ک ...

دقيقا واسه منم همه جورم هست 

استامينوفن خوردم اما فايده نداشت  

شما تا كي سردرد داشتي؟؟

زیادتوگوشی وتلویزیون نگاه نکن 

شماهم كم خواب شده بودين عزيزم ؟؟ 

ممكنه از كم خوابي باشه به نظرت ؟؟ 

من يه سره بايد بخورم اما خب ميخورم و نميخورم فشارم تغيري نميكنه پس از اين نميتونه باشه 

دقيقا واسه منم همه جورم هست  استامينوفن خوردم اما فايده نداشت   شما تا كي سردرد داشتي؟؟

بیشترش سه ماه اول بگدالان هم بعضی وفتادارم میگن آبلیموطبیعی بزنی روپیشونی خوب میشه.زیرکولروپنکه نخواب آب یخ هم نخور

شماهم كم خواب شده بودين عزيزم ؟؟  ممكنه از كم خوابي باشه به نظرت ؟؟  من يه سره بايد بخور ...

شایدم فشترت بالا یاپایین باشه چکش کن.من خوابم زیادبودالان کم شده

2801