2752
2739
ابجیم خواب دیده یکی از همشهریهامون اومده خونمون به مامانم گفته دخترم سرطان داره بیا تو ببرش حموم تا ...

اول از همه بگم خوابش زیاد صحیح نیس بخاطر وقتش بعد اگه هم باشه گریه تو خواب خندس مادرت ی کار خوب کرده صواب بهش رسیده

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر                 یادگاری که در این گنبد دوار بماند
من خواب دیدم پسرم خوابه ولی دوتا مثل پسرم دیدم یکی خوابیده بود یکی هم بلند شده بود رو سرش داشت منو ن ...

اون یکی قرینش بوده همه ما یکی مثل خودمون داریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تو هم بگو گلم

عزیزم چند وقت پیش خواب دیدم با همسرم ودخترم کنار یه رودخونه زلال دارم سیب میخوریم که خیلی هم شیرین بود که من چشمم به یه مار خیلی بزرگ که پهناش اندازه یه کوه بود خورد که دمش نزدیک ما بود هر چقدر به شوهرم التماس میکردم فرار کنیم میگفت صبر کن تا به ما برسه خیلی مونده شوهرمم چند شب پیش خواب دیده بود یه مار بزرگ من بلعیده به نظرتون تعبیرش چیه ؟؟؟ممنون که جواب میدین 

خدایا امیدم فقط به خودته
عزیزم چند وقت پیش خواب دیدم با همسرم ودخترم کنار یه رودخونه زلال دارم سیب میخوریم که خیلی هم شیرین ب ...

برنامه تعبیر خوابو نصب کن اولین خواب کهمیگی رایگان بسش نوضیح بده سازنده برنامه استخاره آنلاینم داره بعد خوابتو بفرس چند روز بعد میگه بهت تهبیرشو

فقط اومدم بگم تعبیر خواب کار ادمهای معمولی نیست 

تعبیر خواب رو زمانهای گذشته هم فقط ائمه و یک سری ادمهای خاص انجام میدادن 

پس تعبیر الکی نکنید لطفا

استارتر شما هم همیشه هرخوابی میبینی چه خوب چه بد بازگو نکن و فقط صدقه بده 

2740
عزیزم چند وقت پیش خواب دیدم با همسرم ودخترم کنار یه رودخونه زلال دارم سیب میخوریم که خیلی هم شیرین ب ...

مار معمولا دشمنه و نشونه شرتا موقعی ک نیش نزده باشه تو خواب مشکلی نیس سعی کنید خودتونه از شر ادما دور کنید و خواب شوهرت ممکنه واسه شمامشکلاتی پیش بیاد برا رفع قضا و بلا صدقه بدید اینا در صورتیه ک خوابت صادقه و صحیح باشه بعضی از خوابا نتیجه فکرمونه ک صحیح نیستن

مار معمولا دشمنه و نشونه شرتا موقعی ک نیش نزده باشه تو خواب مشکلی نیس سعی کنید خودتونه از شر ادما دو ...

ممنون عزیزم شوهرمم پرسیده بود تعبیرش کرده بودن به دشمن

خدایا امیدم فقط به خودته
ممنون عزیزم چه برنامه ای سرچ کنم؟؟؟

بیبین اسمش که تعبیر خواب هست ولی چون تو بازار زیاد اول تو بازار سرچ کن استخاره آنلاین بعد چهامی یا پنجمیین برنامه که رو عکس برنامش نوشته قرآن کریم بعد برو تو بعد تو برنامه های دیگر از این سازنده یک برنامس اسمش تعبیر خواب که عکسش یک گل چند رنگه

بگوببینم تعبیر داره

خواب دیدم شبه از تو یه خونه دارم میام بیرون تو حباطش ک با مامانم اینا هستم یه نفری (میشناسمش)نگام میکنه خ زیاد بعد اومدم بیرون دمپایی پامه جوری ک صدای قدمای خودمو میشنوم یهو رومو برمیگردونم میبینم داره دنبالم میکنه بعد یه جا منو گیر اورد گفت نریا منتظر من بمون من میام  با گریه میگفت 

چند دین دفعه بعد این خوابم خواب دیدم فقط نگام میکنه