2737
2734

سلام . میخوام از دکتر بینایی سنجی پسرم شکایت کنم همسرم میگه ولش کن بسپارش به خدا ولی من دلم طاقت نمياره سه سال تمام اشتباه کرده مطمئن هستم الانم که شماره چشم پسرم این شده اون مقصر هست به شوهرم میگم اگر شکایت نکنیم بعدها طاها از ما شاکي میشه که چطور از اون دکتر بی مسئولیت گذشتين 

جریان این که طاها از تقریبا سه سال پیش چشمهاش درد میکرد پیش هر چشم پزشکی میبردیم میگفت چیزی نیست بچه است الکی میگه حوصله معاینه نداشتن تا بردیم پیش این خانم دکتر بینایی سنجی اطفال که یهو گفت یه چشمش 5 یکی 6 هست و عینک فعلا از نصف شماره اصلی شروع میکنم 2/5 و 3 هر سه ماه هم بیارید تا شماره عینک عوض کنم تا برسه به شماره اصلی تا قبل از عید که گفت شماره چشمش بیشتر شده 6 و 6/5 از دوباره سه ماه دیگه بیارید 

تا دیگه پدر شوهرم گفت برید شیراز همونجا هم فوق تخصص چشم اطفال سراغ دارم ببرید معاینه کنه 

چند روز پیش بردمش دکتر گفت شماره عینک خیلی بیشتر از شماره چشمش گفتم مگه شماره چشمش چند گفت 2/5 و 3/5 

هنوز باورم نمیشه این همه سال اون دکتر اشتباه کرده و با شماره اشتباه عینک باعث آسیب بیشتر به چشم پسرم شده 

هر بار به پسرم نگاه میکنم قلبم فشرده میشه 

اگر اطلاع دارید مراحلش بگید کجا برم چکار کنم 

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من از دکتر دخترم شکایت کردم. نامه تنظیم کردم، رفتم پیش رییس بیمارستان و...

خلاصه جوری شد که دکتره منو میدید دولا راست میشد

ولی همسرم تمام مدت میگفت ولش کن. مهم نیست.

کاری هم نکرد جز غر زدن

خودم تا ته ش رفتم

2738

طاها چند سالشه؟

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**

سلام همشهری عزیزم.

واقعا معضله پیدا کردن اپتومتریست خوب این جا خیلی سخته.

آخه ۶ کجا ۲ و ۳ کجا.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

من کرجم پسرام و می برم کلینیک نور دیدگان اونجا سه نفر معاینه می کنن تا عینک بدن بعد اصلا باورم نمیشه اینجوری یه اپتومتریست ساده شماره چشم و میگه چه جوری اشتباه کرده مگه میشه مگه پسرت چن سالشه که دکترا حوصله ی معاینه کردنشو ندارن

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
2706