2733
2739
سلام با توجه به اینکه بارداری دوممه و اولی همیشه حتی قندم پایین بوده لازمه برم اون زمان من یک ساعتشو رفتم اما شنیدن الان سه ساعته شده یعنی متنفرم از این ازمایش میخام ببینم برا همه واجبه مرسی پیشاپیش
تو را من چشم در راهم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
هفته ۲۴ تا ۲۸ انجام میشه ..منم همون یه ساعته انجام دادم فقط
سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄
این تستو معمواا تو هفته 28-24 بارداری میگیرن که جفت بیشترین مقاومت رو نسبت به تولید انسولین از خودش نشون میده و اگه کیی قند پنهان داشته باشه درست تو این هفته ها مشخص میشه. من تو هفته 27 دادم و سه مرحله بود. اصلا هم سخت نبود. ترو خدا بزرگش نکنین. ناسلامتی قراره بزایین!!!!!!!تحملو ببرین بالا

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

2740