2733
2739
سلام به همه نی نی سایتی های گل

پسر من الان شیش ماهشه و من و باباش سر انتخاب اسم به توافق نمیرسیم
به نظر شما از بین اسمهای زیر کدومشون قشنگترن ؟

تیام - رهام - نیکان - مانی - آرمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام صدف خانم من شما رو از پست ها تون میشناسم هر چند تا حالا نشده که با هم حرف بزنیم .به نظر من آرتین نذار حتی آرمین هم نذار .اسم جزیی از شخصیت آدمه .فکر نمیکنی پسرت که بزرگ شد ناراحت شه که اسم برادرش و روش گذاشتید .هر چند برادر کوچولوش .نمیگم که برادرش خدایی نکرده بد بوده ولی هر گل به جای خود.به نظر من نیکان قشنگه
یک جمله زیبا از طرف خدا:
قبل از خواب دیگران را ببخش ،و من قبل از اینکه بیدار شوید (شما را بخشیده ام)
2728
اسم قشنگیه نیکان تازه اون روز شنیدم و خوشم اومد ولی در مورد آرتین نمیدونم چی بگم میدونی من دو تا پسر دارم با فاصله سنی کم و همه چیزشون با هم کاملا فرق میکنه قیافشون رو نمیگما طرز برخورد و کاراشون و اون گرمیه نگاهی که به من میدن از دو جنسه میترسم بزاری آرتین و بعد با دیدن تفاوتها هی بخوای مقایسه کنی و این اذیتت کنه بازم میگم نیکان اسم خیلی قشنگیه ایشالا هیچوقت هیچوقت دیگه غم نبینی
2740
از صمیم قلب برات خوشحالم و همین الان اشک توی چشمام و لبخند روی لبام و شعف مادرونه توی دلم غوغا کرده.یه دنیا خوشی و شیرینی برات آرزومندم.اسم هم هرچی بذاری قشنگه و قشنگتر اینه که مامانی صبور و فرشته گونه هستی .... نور خدا تو دلت همیشگی باشه انشا...
2706