2733
2734
بچه هاتوروخداکمکم کنیدمن هفته 6 بارداری رفتم آزمایش ادراردادم PH شد7 دکترم گفت 80 درصدپسره

هفته 16 رفتم سونومعمولی گفت اجتمالادخترررررررررررررررررررررر

من 2 تادختردارم خیلی رژیم وتاریخ تخمک گذاری و....رعایت کردم که این پسربشه دارم میمیرم ازاسترس

توروخدااگه اطلاعاتی داریدبهم کمک کنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با مرام دختر و پسر دوتاشون نعمتن، این همه مامان منتظر رو ببین، ان شاالله که سالم باشه بعد هرچی صلاحه، پی اچ رو نمیدونم ولی اگه ضربان قلبش رو شنیدی کمتر از 140 بزنه پسره و بیشتر از 150 دختره- موفق باشی -به خدا توکل کن.
2738
سلام نسیم جون
من بر عکس شما دوست دارم نی نی دختر باشه . چون پسر دارم
دعا میکنم هر چی خیر و صلاحه همون بشه . اول اول هم سالم باشه
در مورد ph هم میگن ph ادرار بالا باشه نی نی پسره ولی نقض هم شده
اینقدر ناشکری نکن منم دختر میخواستم خدا بهم داد اما تو 6 ماهگی هر دوشونو ازم گرفت تو حاماگی الان میگم سالم باشه خدا
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
دختر همدمت میشه با با خدا خیلی دوستت داره 3 تا دختر بهت داده
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706