2737
2734
عنوان

ای بابا ای بابا (باعرض معذرت

959 بازدید | 18 پست
تا دیروز همه فرت و فرت تاپیک میزدن یعنی دنیا میخواد بترکه یا وای من قلبم اومد تو چشم حالا تاپیک میزنن چرا نترکید مسخره کردن یا من همه کارامو کرده بودم پس چرا نترکید جون ماددددررتون بیخیال شین!!:(((
شیطون بلای سابق*بوق*بوق*
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
نوستر اداموس شد ناصر بی ناموس دیگه بی خیال تموم شد ولی من صبح بیدار شدم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ میخندیدم ها البت نه به اعتقاد خودم بلکه به پریشونیه بعضیا
فروش اجناس آلمان پوشاک چهارفصل زنانه مردانه و بچگانه آدرس تاپیک http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1100683&postID=43084887
بعضی ها هم دور از جون شماها انگار خودشون خوششون میاد که برا خودشون استرس و دلهره درست کنن...

لابد زندگیشون خیلی روتین شده و همه چیز آرومه.............حق دارن بنده های خدا
یه وقتایی یه کم هیجان براشون بد نیست.........خسته شدن دیگه از خوشی
الهی آن ده که آن به.......
سلام من خودم یکی از کسانی بودم که واقعا م یترسیدم الان یه سوال دارم ازتوخانوما ینی شماها خودتون تا حالا اتفاقی نیفتاده که بخواین بترسین یا... حداقل من جرات اعترافشو داشتم و به نظر منم اگه واقعا از تاپیکای این چنینی یا اصن هرچی دیگه ناراحت می شه و اذیتش میکنه بهتره داخلش نشه... این بهتر از اینه که اینجوری آدمارو دست بندازید
2706