2737
2739
دخترم 2 سال و 2 ماهشه علائم سرماخوردگی رو داشت بردیمش دکتر گفت از ریه اش عکس بندازین و وقتی انداختیم گفت ریه اش عفونت کرده. 4 تا آمپول پنی سیلین داد و گفت امیدوارم با اینا خوب بشه و احتیاج به بستری کردن نداشته باشه. امروز دومین آمپولشو زدیم. خیلی بی قراره همش گریه میکنه لب به غذا نمیزنه دارم از غصه میمیرم. تو رو خدا بگین کسی همچین تجربه ای داشته؟
خدایا اگر من به تو بد کردم تو را بنده دگر بسیار است, اما اگر تو با من مدارا نکنی مرا خدای دگر کجاست؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام
بچه یکی از دوستای شوهرم 6 ماهش بود عفونت ریه گرفته بود یه هفته هم بیمارستان بود
الان هم سن دختر شماست، صحیح و سالم دیگه هم عفونت ریه نگرفته تا حالا
نگران نباش دختر شما که بزرگه ماشالا
ان شا الله زود خوب شه
از ما گذشت نیک و بد,اما تو روزگار..........فکری بحال خویش کن,این روزگار نیست
2740
مامان هستی دکتر نگفت عفونت ریه بچه تون از چیه؟؟؟؟
آخه دختر من همینطورههههه بردیمش دکتررر، دکتر گفته که حساسیت فصلی
کتوتیفن خارجی داده ولی یه هفته خورده تا حدودی خوب شد..........ولی تا اینکه دیگه دارو ندادددددم دوباره مثل قبل شده
دخترمم منم علائم سرما داره........یعنی ابریزش و سرفه خشککک تب نننننننداره
نمی دونممممممممم واقعا چی کار کنم
پیش چه دکتری ببرمششششششششش
یکی منو هم راهنمایی کنه
Lilypie Pregnancy tickers
تو این یه هفته 1 کیلو و نیم وزن کم کرده و بدتر از همه خیلی بی قرار و عصبی و بی حاله
خدایا اگر من به تو بد کردم تو را بنده دگر بسیار است, اما اگر تو با من مدارا نکنی مرا خدای دگر کجاست؟
سارینا من هم پسرم از 26 شهریور مریض شد یه سری کتوتیفن خارجی کامل خورد همین که تموم شد دوباره حالش خراب شد . آنتی بیوتیک خورد تا آخرش ولی وقتی دارو تموم شد دوباره حالش بد شد
گفت از خیلی چیزها آلودگی هوا قارچ یا ویروس
فکر نمیکنم دختر شما این مشکلو داشته باشه آخه دختر من خیلی حالش بده تو این یه هفته
2706