2737
2739
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494948 بازدید | 3890 پست
سلام ستاره جون دکتر اکبری همونه که تو کارون و یافت آباد مطب داره؟ ازش راضی بودی تا پایان زایمان؟ من ...

من پیش دکتر ناهید اکبری میرفتم تو مطب کارون. دکتر خوب و خوش اخلاق و مهربونیه . من با ایشون سال ۹۵ زایمان طبیعی کردم تو صارم .دکتر خوبی بودن من راضی بودم .هزینه زایمان صارم امسال چتد شده؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من زایمان سزارین ام تو بیمارستان صارم 9 ماه پیش انجام دادم

پیش دکتر حمیرا مصدق بی نهایت دکتر بااخلاق و مهربون

ایشون یه پیج اینشتاگرام خیلی پرباری هم داره که کلی خدمات توش ذکر کرده

dr.homeira.mosadegh

2742
2740

فکر کنم این تایپیک رو خودم باید به روز کنم 

هزینه ی جدید بیمارستان صارم برای زایمان طبیعی بدون درد ۸.۵ هست 

طبیعی یک تومن کمتر 

من تو هفته ۳۳ با درد های شبیه درد زایمان رفتم اورژانس بیمارستان 

خیلی خوب و زود بهم رسیدگی کردن 

و کلی بهم روحیه دادن من از ترس و درد فقط گریه می کردم مدارک پزشکی هم درست و حسابی نبرده بودم چون با حال بد و خیلی اورژانسی آمدم از خونه بیرون 

خیلی زود همه چیز رو هما هنگ کردن اورژانسی سونو انجام دادم و معاینه شدم دوبار از جنینی نوار قلب گرفتن 

و با حال خوب مرخص شدم 

دکتر اورژانس با اینکه شیفتش تغییر کرده بود منتظر دکتر شیف بود و تا گزارش مشکل من رو کامل و حضوری به دکتر بعدی نداد نرفت 

انسان خوبی باش ولی وقتت را برای اثبات به دیگران تلف نکن

خانم کرم نیا رو به عنوان دکتر خودم انتخاب کردم چون از قبل تعریفشون رو شنیده بودم 

و چند روز پیش نوبت داشتم رفتم پیششون بسیار  با آرامش و شاید یک ساعت برام وقت گذاشتن 

ولی کلا معطلی زیادی داشت ویزیت شدن پیششون و صندلی ها خیلی بد بودن

انسان خوبی باش ولی وقتت را برای اثبات به دیگران تلف نکن

سلام خسته نباشید

من این تاپیکو که خوندم از دکتر شاه حسینی خیلیا راضی بودن، هنوزم ایشون اونجا مشغول به کار هستن؟ اگر دکتر خوب برای زایمان اپیدورال یا همون بدون درد کی هست؟

2706