2733
2739
عنوان

انتقال جنین فریزی اینبار با آمپول سلکسان با یه عااااااااالمه نگرانی

| مشاهده متن کامل بحث + 17934 بازدید | 79 پست
شادی جون سلام

من فکر کنم بد زدم امروز هم شوشو برام زد با کلی استرس ،سوزن و پرت می کنه تو پوست الان قرمز شده

دیگه می رم بیرون می زنم وگرنه اگه این طوری بخواد بشه داغون میشم

راستی تو سر ساعت می زنی؟ دکی بهم گفت چون روزی یک دونه است هر ساعت زدی
میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باسلام (باجدیدترین متدروز دنیا یعنی مشاوره ناباروری ونازایی در خدمت شما )

دارنده تخمک وجنین واسپرم اهدایی (انتقال در کوتاهترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه پزشکی )

طرف قراردادبابهترین اساتید حاذق ومتخصصین وپروفسورها

ساعت تماس 10صبح الی 8 شب جابری 09364148092
2731
وااااااااااااااااااااای می ترسم تازه هر کی هم برام میزنه اینقدر دعا می خونم که نترسم

راستی سر ساعت می زنی؟
میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!
شادی من جای دو تا از آمپولام بدجور کبود شده

نمی دونی باید چه کار کنم ؟
2740
نیکتا فکر کنم انتقال من و شما با هم باشه

امیدوارم جواب هممون مثبت باشه
سلام عزیزم خوبی ? منو یادته? من تو رو یادمه.امیدوارم اینبار نینیات بمونن و تا 9 ماه صحیح و سلامت بهت بجسبن . آرزو دارم بایان انتظار و درد همتون شیرین باشه.
منم بعد از دو تا سقطم و مشخص شدن غلظت خونم, باید تموم 9 ماه رو هبارین بزنم. واسم سخته و کابوسی شده.
سلام لیلا جون متاسفانه یادم نیست

ولی به هر حال از دوستامی دیگه

شما هم قراره ivf کنی؟

زیاد به این آمپول فکر نکن منم ایشاا... اگه نتیجه بگیرم باید این آمپول و تا آخر بارداریبزنم

امیدوارم شما هم زود نتیجه بگیری
شادی راستش خودم هم نمی دونم چرا اینقدرزود دارم می زنم

راستی بازم امروز زنگ زدم به ماما ،فکر کنم اگه من و ببینه پوستم و بکنه اینقدر که دارم درباره سلکسان سوال می پرسم

گفت اگه پوست و بیاری بالا بخوای بزنی باید عمود بزنی ولی اگه نخوای پوست و بیاری بالا باید 45 درجه بزنی

امرزم رفتم درمانگاه زدم که خیلی خوب زد یعنی همون 45 درجه زد

ولی اون دوتایی که شوشو زده خیلی سیاه شده الانم دارم هی کمپرس سرد می زارم

راستی اینم گفت زمانی که باردار میشی تو ماه 5 به بعد بهتره آمپول و به بازو و پا بزنی

2706