2737
2739
سلام به همه دوستان
میخواستم بپرسم بعد از آی وی اف منفی چند ماه باید استراحت کنیم تا برای انتقال جنین های فریزی بیشترین آمادگی رو داشته باشیم؟ 2،3 ماه کافیه یا بیشتر بهتره؟
آیا بیشتر شدن فاصله باعت موفقیت بیشتر میشه یاربطی نداره؟
من معمولا دیدم که جنین های فریزی رو 2،3 ماه بعد انتقال میدن ... دکترم به من گفته همون 2،3 ماه بعد برم برای انتقال فریزی هام ... میخوام ببینم اگه عقب بندازم چی میشه؟ احتمال موفقیتش کم میشه؟
ممنون از راهنماییتون.
در زندگی فهمیده ام افراد با من آنگونه رفتار میکنند که من به آن ها اجازه می دهم
سلام من نظری ندارم چون اطلاعاتی ندارم ولی من تخمکگذاری ندارم و باید اول تخمک اهدا شود بعد ivf انجام شود اگر شما اطلاعاتی دارید من را راهنمایی کنید وبگوید کجا برای این مراحل می ری
سلام گل جون مراکزی که کار کمک باروری انجام میدن تخمک اهدایی دارند ... مثل رویان ، ابن سینا یا بیمارستانهایی که بخش نازایی دارند مثل بیمارستان آبان. یعنی کسی نیست جواب سوال منو بده؟؟؟ ... خواهش میکنم ... من باید همین یکی دو روزه تصمیم بگیرم که داروهای انتقالم رو بخورم یا نه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
سلام من هم آبان ماه آی وی اف انجام دادم که اولی منفی شدو دکتر گفت دو ماه استراحت کن و از روز پنجم پرید هم بهم دارو دادن برای آماده شدن انتقال جنین های فریز شده فردا هم برای سونو میرم تا روز انتقال رو معلوم کنن ولی اگر هم وقفه بیفته فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه فقط قبل از تموم شدن تاریخ تمدید نگهداری جنین یادتون باشه تمدید کنید
ممنون سوگل و نانا جون نانا جون منم آبان میکرو شدم که منفی شد و تازه از 5 پری که میشه پس فردا باید داروهامو شروع کنم (البته اگه تصمیمم قطعی شد) ... پس تو از من جلوتری ... ایشاله به سلامتی. راستی بیا بگو دکتر چه داروهایی برای انتقال بهت داده؟ سوپرفکت؟ قرص استرادیول؟ دیگه چی؟
سلام شیما جون برای کسی که این عملا رو انجام میده وجواب منفی میگیره 2الی 3ماه دیگه میتونه اقدام کنه ولی برا کسی که مثلا 2یا 3ماهه سقط میکنه بهش میگن 6 ماه باید فاصله بندازه تا رحم اماده تر بشه
2740

[QUOTE=114828386]سلام دوستان  اره بعد از انتقال منفی باید دوماه استراحت کرد[/QUO

سلام دوست عزیز دکتر من میگه نه نیازی به دو ماه زمان نیست بعد از اولین پریود میتوان مجددا شروع کرد ....

[QUOTE=114828386]سلام دوستان  اره بعد از انتقال منفی باید دوماه استراحت کرد[/QUO سلام دوست عزی ...

سلام.‌عزیزم منم مام هستم و این ماه منفی شدم. دکترطاهری گفته بیا همین ماه مجدد انتقال بدم. بنظر شما چکار کنم؟ شما رفتید؟

2706