2733
2739
سلام عزیزم. داشتم سرچ میکردم پست شمارو راجع به بیمارستان حکمت دیدم. ببخشید خواستم بپرسم من دکترم تو ...

خانومی شما نمیدونی اگه بیمارستان نیمع شعبان زایمان کنم بچم نیاز به دستگاه داشته باشه منتقل میکنن بوعلی یا نه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام .دوستان من میخوام برای بارداری  اقدام کنم و برای اولین بار میخوام برم پیش دکتر زنان. طبق تحقیقاتی که کردم بین دکتر طبرستانی و ظبیانی مرددم ...میخوام یه دکتر انتخاب کنم و دوران بارداری همون بشه دکترم.کدوم از این دو تا تک مریض ویزیت میکنه؟؟ کدوم حتما سزارین انجام میدن؟؟ و کدوم بیمارستانها کار میکنن...ممنون میشم راهنمایی کنید

امن یجیب مضطر اذا دعا و یکشف و سو...پسرم ...مسافر بهشتیم دعام کن
سلام .دوستان من میخوام برای بارداری  اقدام کنم و برای اولین بار میخوام برم پیش دکتر زنان. طبق ت ...

ظبیانی بیمارشو تک تک ویزیت میکنه.بیمارستان امیر کار میکنه.فکر کنم سز اختیاری انجام میده

2731

سلام‌مامانای عزیز انشالله به سلامتی زایمان کنید 

از بابل هستم 

عزیزان تو کار سیسمونی دوخت سرویس خواب هستم اگه دوست داشتید مدلهای سرویس خواب رو ببینید اینستا 

sismoni_mercimuma رو دنبال کنید 

من دکترم مهتاب کریمی دوران بارداری هستم راضی نیستم وقت نمیزاره مشکل دیگه اینکه منشی خانم خورشیدی فوقالعاده بداخلاق هستن خیلی بد حرف میزنه میخام دکترم عوض کنم بارداری اولم دکترم ضبیانی بود 

2740

سلام من بارداری اولمو تحت نظر دکتر الهام قلی پور بودم زایمانم و تو بیمارستان شفا انجام داد. دستش خیلی خوبه من که ازش راضی بودم. خیلی دکتر خوش اخلاق و در عین حال ماهریه. البته من شرایط زایمان طبیعی و نداشتم سزارین شدم. مطبش تو خیابونه قارن هست.

خانم دکتر  (( سیده رفعت بنافتی )) خیلی با حوصله با خانوم باردار رفتار میکنن . و توی مطبشون هم سونوگرافی دارن و توی کلینیک کلاس های آموزش زایمان طبیعی هم هست که (جلسه ای ۳۰ هزار هست  به مدت ۸ جلسه.)

《ساری:کلینیک مهر، میدون شهدا ،کوچه بانک مهر اقتصاد 》

🤱

خواهرا خواهش کسی دکترسیده ابطحی را می شناسه استرس دارم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2706