2737
2739
عنوان

چه کنم با شوهر سرد مزاجم ؟

22024 بازدید | 56 پست
با سلام . من دو سال و نیمه ازدواج کردم و یکسالش رو عقد بودم . یه نینی 10 ماهه دارم . از همان ابتدای عقد متوجه شدم همسرم زیاد گرم نیست . و من برعکس گرم هستم. افشرده ی گل سرخ و اینا رو هم امتحان کردم و فایده ای ازش ندیدم . تا به حال خیلی ازش خواستم بره دکتر و اینها . البته در حد زیاد سرد نیست ولی من گرمترم ... خلاصه چون دوران عقد همیشه من پیش قدم بودم و حتی شاید باورتون نشه من بعد از 1/5 سال که از عروسیمون گذشته در اصل عروسی کردیم ! ان هم به اصرار من و شوهرم به رابطه یمث دوران عقد راضی بود ... خلاصه این حالتش خیلی منو عصبی کرده . و اینکه گاهی هم پیش قدم میشم و جواب رد بهم میداد(بخصوص توی عقد) باعث شده من الان فوق العاده عصبی و حساس بشم . و راستش من یه همفکری میخوام :
ببخشید انقدر باز میگم : چهار شب پیش باز همون مسئله ی پیش قدم شدن من پیش اومد که ایشون اظهار داشتن با اینکه خیلی علاقه دارن ولی خسته هستن و میخوان بخوابند . من هم خیلی سرخورده تا صبح اعصابم خرد بود (هم چون چرا باز پیش قدم شدم و هم اینکه برام سخت بود ...) خیلی تا صبح عذاب کشیدم و تصمیم گرفتم من هم در مقابلش همین طور باشم . خلاصه با اینکه ابراز منو دیده بود باز تا دیروز راحت واسه خودش زمان گذروند و دیشب از من خواست ولی من خیلی سرد بودم . البته درونا نیاز داشتم ولی همین که اعصابمو خرد کرده بود و اینکه با خودم قرار گذاشتم تا ده روز اجازه ندم تا بفهمه من وقتی سختمه یعنی چی .. خلاصه همه ی اینا باعث شد اصلا دوست نداشته باشم رابطه ای بینمون برقرار بشه .
حالا میخواستم بپرسم به نظرتون من واقعا تا ده روز دیگه صبر کنم ؟ چون هر موقع ابراز نیاز کرده من در خدمتش بودم ولی عکسش اینطور نبوده . و خیلی به غرور من برمیخوره .
یا کوتاه بیام ؟ با اینکه با این ذهن مغشوش شاید خودم هم لذت نبرم ؟
به نظرم این بار رو صبر کن تا به زبون بیاد
اما عزیزم نیاز بدنش حتما هفته ای یا 10 روز یک باره و کاریش نمی شه کرد مگر اینکه خودش هم بخواد حل بشه که می تونه قرص استفاده کنه که درمورداقایون خیلی سریع جواب می ده
منتها خصوصیات بدنی باهم فرق میکنه نیاز ایشون حتما 10 روزی یک بار ه و شما بیشتر بهتره با هم به تعامل برسید و قرار بذارید یک هفته خواسته شما باشه مثلا یک هفته خواسته اون
ولی می دونم برات خیلی سخته عزیزم
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
کلا میدونی مردا چیزی رو که آسون به دست می آرن قدرشو نمیدونن؟ حالا که دکتر برو نیست بهتره شما یه مدتی ذهنتو از این مساله پرت کنی و اصصصصصصصصصصصصصلا سراغش نری. بذار به جای برسه که شدیدا نیاز داشته باشه.
ببخشید یه سوال شما به ارگاسم هم رسیدی؟
خدایا ممنون که مرا زن آفریدی و مادرم کردی تا لذت عشق واقعی را بچشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
میدونی حسابی به خودت برس. لباسای رنگ روشن بپوش اما اصصصصصصصصلا به این موضوع فکر هم نکن تا عصبی نشی. به محض اینکه ذهنت دذرگیرش شد با یه کاری سر خودتو گر کن. خیلی عادی باهاش برخورد کن ولی اصلا بهش توجه زیادی نشون نده. با تلفن سرتو گرم کن. پاشو برو بیرون. اگه نمی تونی بچه رو خونه بگذاری ترتیب جاهائی که بچه رو می شه بر بده. آهنگ بذار و شاد باش. کلا به خودت تلقین کن که نیاز جنسیت رو فعلا کنار بذاری. بذار همسرت به اون مرحله برسه که شدیدا نیاز داشته باشه. اینطور لذت بیشتری از ارتباطتون میبرین و رابطه تون گرم می شه.
اگه از اون دسته خانوما باشی که لذت رگاس رو درک کرده باشی خب خیلی سخت می شه (اما اینم بدون که درصد زیادی از خانوما به اون مرحله نمیرسن و بیشتر از همه مقصر مراشونن. من خودم 8 سال بعد از ازدواج تازه فهمیدم ارگاسم یعنی چی!!!)
ولی به هر حال کنترل این نیاز برای خانوما غیرممکن نیست. بذار برای رسیدن بهت به زحمت بیافته
عزیزم به نظر من دقیقا همین هایی که اینجا گفتی خجالت نکش به خودش آروم بگو . حتی بگو که تصمیم گرفتی مقابله به مثل کنی ...
اشکالی نداره زن هم پیش قدم بشه ولی همیشه نه . چون زن در مقام ناز بوده به قول معروف همیشه و مرد در مقام نیاز .
برای همین زنها دوست دارند در رابطه ببینن که بهشون احساس نیاز میشه .
اینه که ماها دوست نداریم زیاد نیازمون زو نشون بدیم و بریم دنبال شوهرمون ...

ولی اگه مرد منطقی باشه با توضیحات تو متوجه میشه .

البته این هم هست که مرد ها بیشتر دوست دارن وقتی خسته نیستن و ریلکس هستن و ذهنشون مشغولیت خاصی نداره رابطه داشته باشن . ما هم همینطور .
شاید همیشه از سرد مزاجیش نباشه . شاید مسئله کاری چیزی ذهنشو مشغول کرده و در کنارش کار زیاد خستش میکنه اینه که از لحاظ جسمی و روحی آمادگی نداشته باشه .
هر چند که این دلایل برای مدتی قابل درکه اگه طولانی بشه رو زندگی زناشویی تاثیر میذاره .

اگه اهل صحبت در این موارد نیستی باهاش میتونی بنویسی . ولی حتما بهش همه اینها رو بگو .

امیدوارم بهتر بشه شرایط :*
اینطور که می گی نباید خیلی هم سرد باشه. احتمالا به 10 روز هم نمی کشه.
می گن هات چاکلت هم جواب میده.
البه من خودم مدتی با این معضل درگیر بودم. شاید 6 ماهی همسرم اصلا سراغ من نیومد!!! ولی راستش هیچ تلاشی نکردم که مثلا همسرم خودش چیزی بخوره و .... چون عصبی میشدم ... وقتی با این روش عمل کم کم شرایط بهتر شد. البته خیلی وقتا همسر من قرص مصرف می کنه ولی من ازش نخواستم.
به هر حال میزان نیاز و توانائی آدما با هم فرق داره
ضمنا شرایط زندگی، آلودگی هوا و خستگی هم خیلی موثره.
2706