2733
2739
دیروز برای باردوم عمل کردم وقراره که برای بار سوم بهم انتقال بدن دودفعه قبل با دوجنین بود ولی ایندفعه با چهارتاست ازشما دوستان التماس دعا دارم چون بار آخر هست که عمل میکنم و جنین فریزی هم نمیکنم به خاطراین که دیگه فایده نداره من وشوهرم هیچ مشکلی نداریم الان هم که برای بارسوم هست که میریم انتقال بدیم اکه این دفعه نشد یعنی مشکل ما جایی است که علم هنوز به اون دست پیدا نکرده پس قید مامان شدن رو میزنم فرزند خواندگی هم نمیخوام به دلیل حرف مردم و شک به توانایی خودم پس اگه این بار نشد من و شوهرم بدون اینکه کسی به ما مامان و بابا بگه از دنیا میریم که این هم اشکال نداره میذارم جزء تقدیرمون براتون دعا میکنم و ازتون خالصانه درخواست دعا دارم ممنونم

راستی اگه لطفش شامل حالمون شد دوازدهم یا سیزدهم بهمن بهتون اطلاع میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این روزها که میگذرد شادم
شادم که این روزها میگذرد...
مانادشادعزیزم. خواهر گلم امیدت به خدا باشه. این روزهای سختی و ناراحتی بلاخره یه روزی به پایان میرسه . من برات دعا میکنم. ولی همیشه بدون که زندگی آدم با وجود بچه شیرین تر نمیشه. به خدا شاید خداوند این تقدیر و سرنوشت رو برامون رقم زده. تو باید خودت رو از نظر روحی قوی کنی و این ناامیدی رو از خودت دور کنی. من هم برات دعا میکنم. دوست خوبم همیشه موفق باشی....
*** نیستی و بهار هم بی تو ...سوء تعبیر یک زمستان است...!***

2740
عزیزم از ته دل برات دعا میکنم . اینقدر ناامید نباش خدا خیلی بزرگه ! بهتره مثبت فکر کنی ! آدم همیشه از چیزی که میترسه سرش میاد . پس فقط ئو فقط اینبار مثبت فکر کن !!! صدای اذان داره میاد از ته دل برات دعا میکنم اما تا زمانی که شما و شوهرت مثبت فکر نکنین نمیشه !! توکلت به خدا باشه
2706