2737
2739
عنوان

خیلی نظرتون برام‌ مهمه

358 بازدید | 65 پست

شما اگر مقداری پول داشتید که میشد باهاش یه خونه دو طبقه حیاط دار ولی مدل قدیمی خرید یا دوتا آپارتمان لوکس سه خواب هردو توی یه منطقه،کدومو انتخاب میکردید؟

دلایلتونم بگید،خیلی نظرتون برام مهم ممونم

تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq

هروقت پولشو داشتم بهش فکر میکنم😐😐😐😐

ادمــارو از روی ظــاهــرقــضــاوتــ نــکــنــیــد❌✖مـــشــکــل ایــنــجــاســتــ کــه‍ نــصــفــ ایــنــای کـه‍ خــدا رو قــبــول‌ دارن... خــداقــبــولــشــون نــداره... ✔🙄😏

به نظرم قدیمی بهتره میشه کوبید و چند طبقه ساخت

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نظر سنجی بود فقط، حالا فکر کن داری

لوکس میخرم... از قدیمی خوشم نمیاد

ادمــارو از روی ظــاهــرقــضــاوتــ نــکــنــیــد❌✖مـــشــکــل ایــنــجــاســتــ کــه‍ نــصــفــ ایــنــای کـه‍ خــدا رو قــبــول‌ دارن... خــداقــبــولــشــون نــداره... ✔🙄😏
😂😂خب چه کاریه یدفعه ای میره اپارتمان لوکس اماده میخره به خودشم دردسر نمیده 

خوب بیشتر از ۲ واحد گیرشون میاد

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2740

لازم نیست خودشم بسازه براش میسازن☺

مرسی از نظرت

فداو

والا خونه، حیاط داره چه عالی،پر از درخت و گل،زمینش هم به بعدها میشه ساخت

اما اصلا داخلش خوب نیست،

تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
2706