2737
2734

1 ساله متوجه شده تیروئید کم کار داره از همون وقتی ک فهمید هم شدیدا بالا رفته و هر روز داره قرص لووتیروکسین میخوره ولی فایده نداشته 

فوق تخصص غدد هم میره 

الان چند وقته متوجه یه تورم واضح تو گردنش شده 

23 سالشه 

قصد بارداری داره 

پرولاکتینشم بالاست 

خیلییی نگرانه 

افسرده شده اصلا 

دکترم برای ابان ماه وقت داده 

ب نظرتون باید چیکار کنه 

کسی اینجوری بوده؟؟

توروخدا راهنمایی کنید اگر چیزی میدونید ثواب داره دعاتون میکنم 

ببخشید طولانی شد 

خودشم کنارمه منتظر جواباتون هست💕

خوب جایه دیگه بره دکتر ابان ماه دیره

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

باروغن سیاهدانه ماساژبده گلوش رو

برای پرولاکتینش هم داروبایدبخوره 

بادام زمینی وگردو وشلغم وکلم هم نخوره فعالیتشم زیادکنه .وزنش اگه بالاست پایین بیاره

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

استرسشو به صفر برسونه اولین توصیه م همینه.درضمن اگر پیدا کردین قرص المانی واسش بگیرید.پشتش آبیه.بپرسید بهتون میگن

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
2738

برادرمنم همینجور دکترم بردیم فقط قرص داده بخور تیرویید داره اما خوب نشد قرص میخوره اونم خوب نشده افسرده شده مث خواهرشما خدا خودش ککک حواهردبکنه سلامتیش به دست بیاره همچنین برادرمن

سلام دوست گلم من دقیقا همینطوری بودم 

مدتی طول کشید تا فهمیدن دچار تیروییدیت شدم و به این دلیل خوب نمیشم

شکر خدا بعد از تشخیص دارو خوردم و الان کنترل شده تیروییدم

توصیه میکنم حتما به دکتر خیلی خوب مراجعه کنید🌹

باروغن سیاهدانه ماساژبده گلوش رو برای پرولاکتینش هم داروبایدبخوره  بادام زمینی وگردو وشلغم وک ...

فعالیتش زیاده 

باشگاه میره 

وزنشم 54 بود با قد 160 

ولی از وقتی تیروئیدش عود کرد یهو 10 کیلو بالا رفت 

همچنان تحرک داره غذاش کمه ولی وزنش بالا میره متاسفانه

این دکتر خیلی خوبه از بهترینای غدد هست  دکتر حدائق تو تهران از اول پیش این رفته برای همین ب ت ...

دیگه تشخیص کم کاری تیرویید اونقدر پیچیده نیس که

بنظرن دکترش رو عوض کنه و زودتر بره 

سونو شده تا حالا تیروییدش؟

نگرانم نباشه من چندین ساله این مشکلو دارم.ودقیقا دیدم استرس تی اس اچ منو بالای حد واقعی نشون داد.به فاصله چندساعت که آزمایش دادم متوجه شدم.

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
2706