2752
2734
بعضيا شعورشون در همين حده انتظاربيشتر نميشه داشت

تیتر جالبی نبودش.همه جا خوب داره بد هم داره

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم من تا رسیدم تعطیل شد  خوشوووو خرررررررنننننن 😶

استارتر میبخشی من یه سوال تو تاپیکت بپرسم از بچه ها؟

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2731
من استارتر نیستم 😂

آره میدونم، دیدم امضا داری ریپلای کردم که از خودت و البته بقیه بچه ها بپرسم.من میخوام امضا بذارم واسه خودم اما از هزکی میپرسم یا جواب نمیده یا میگه بلد نیستم.چجوری میتونم امضا بذارم واسه خودم؟یکی جواب بده  

نمیدونم من تا رسیدم تعطیل شد  خوشوووو خرررررررنننننن 😶

یه  روانی اومده بود گفته بود لرا خرن،منم قبل اینکه تاپیک تعطیل بشه جوابشو دادم.

بترسین از آدم راستگو،که اگه دروغ بگه حرفش سند؛و همه باور میکنن😐
 آره میدونم، دیدم امضا داری ریپلای کردم که از خودت و البته بقیه بچه ها بپرسم.من میخوام امضا ب ...

😘

‌بزن روی عکس کاربریت بعد برو توی نی نی سایت من بعد اطلاعات کاربری اونجا نوشته ویرایش پروفایل من اونو بزن پایین صفه نوشته امضا اونجا بنویس 

خدا جونم الان فهمیدم ک مصلحتمو خواستی قربونت برم ک انقد مهربونی 😘😘
😘 ‌بزن روی عکس کاربریت بعد برو توی نی نی سایت من بعد اطلاعات کاربری اونجا نوشته ویرایش پروفایل من ...

ممنوووووووووووووووووووووووووووووووووونم  

آخه چرا میگفت خرن ؟ب چ دلیلی ؟

مریض بود دیگه،اگه حتی دلیل هم داشت کارش خیلی زشت بود،خوشم اومد همه توپیدن بهش.

بترسین از آدم راستگو،که اگه دروغ بگه حرفش سند؛و همه باور میکنن😐
2706