2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
مامان مایسا جون
از کدوم فروشگاه میتونم تهیه کنم ؟
من تهرانم اگه جایی رو میشناسین لطفا راهنمایی کنین
شاید زندگی آن جشنی نباشد که انتظارش را داشتی اما حالا که به آن دعوت شده ای تا می توانی زیبا برقص!
سلام من اینترنتی خریدم ومشکلی نداشت .زنگ بزن وادرسبده میارن در خونه حدود 1 ساعت طول میکشه تا بیارن .از 3 ماهگی توش هست خیلی باحاله من وخواهرم خریدیم اون نی نیش الان 3 ماهشه واستفاده میکنه ونی نیشم خیلی دوستش داره باهاش حرف میزنه ومیخنده خیلی سی دی باحالیه
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو
سحر جون
به کدوم سایت سفارش دادی ؟
چندتا سی دی داره ؟ موضوعش چیه ؟ به چه زبانی هست ؟ چه چیزایی آموزش میده ؟ قیمتش چنده ؟
شاید زندگی آن جشنی نباشد که انتظارش را داشتی اما حالا که به آن دعوت شده ای تا می توانی زیبا برقص!
2740
http://www.manomaman.com/product/1/%D8%A8%DB%8C-%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D9%86-DVD-%DA%86%D8%A7%D9%BE-%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87.html اینجا هم میفروشه مورد اعتماده
فروش چای کاملا ارگانیک بدون افزودنی برای خرید چای ایرانی به ای دی teasaray@ مراجعه نمایید
سفیدبرفی جون
من هرچی به شماره های داده شده تو این سایت زنگ میزنم برای سفارش . تلفنشون رو پیغام گیره و جواب نمیدن
چیکار کنم؟
عزیزان دی وی دی های چاپ دار اورجیناله و بدون چاپ کپی
من اورجینال گرفتم 7 پک که توی هر پک 4 تا دی وی دی هست خیلی هم راضیم پسرم وقتی براش میزارم اصلا تکونم نمی خوره
من از پاساژمهستان کرج گرفتم 35000 تومان
اگر به لاتین تو گوگل هم سرچ کنی کمپانی اصل مییاد و همین قیمته
پس اگر ارزونتر گیر آوردین بدونین کپیه و بی کیفیت
اینم شماره های نمایندگیش 22140271 تهران
www.ccrc.ir