2737
2739
سلام به همه مامانای هوشیار وخلاق نی نی سایتی
اول چند تا سوال
کدوم از ما مادرا هست که دوست داره بچه اش در آینده خلاق باشه یه مخترع و یک مهندس موفق باشه ؟؟
کیه که از شنیدن بیکاریه یکنفر ناراحت نشه؟؟؟
کیه که از ترافیک این شهرهای بزرگ کلافه نباشه ؟؟؟
کیه که شک داره فرش ایرانی بهترین فرش جهانه؟؟؟

همه ما مادرا داریم تلاش می کنیم تا بچه های موفق و خلاق به جامعه تحویل بدبم ما می خواهیم کودک خلاقی پرورش بدبم که نه تنها بتونه از خلاقیت و قدرت تفکرش برای زندگی بهتر خودش استفاده کنه هم به جامعه اش کمک کنه ...و دوست داریم همه در آینده از طرحهای خلاقانه کودک ما حمایت کنند ..درسته ؟؟؟پس چرا الان از هیچ مهندس و صنعتگر و مخترع خلاق امروز حمایت نمی کنیم ؟؟؟؟

الان خیلی زیاد شده اینکه کار خونه ها دارن ورشکست میشن روزی نیست که خبر بیکاریه مردی از اطرافیان ویا دوستان نشنویم هممون ناراحت میشیم وتنها براش دعا می کنیم ولی چرا خودمون کاری نمی کنیم که مردای ایرانی بیکار نشن؟؟؟؟
هممون از این ترافیک وحشتناک و شلوغی داریم می نالیمو داریم ضربه می خوریم و همه می دونیم این ترافیک هرروزه بخاطر مهاجرت افراد جویای موقعیت بهتر به شهرهای بزرگتره... مهاجرت کشاورزان و باغدارانی که به علت نخریدن محصولشونو ورشکستگی کشاورزی و باغداری رو گذاشتن کنار و به امید زندگی بهتر راهی شهرای بزرگتر شدن ...می دونید همون امسال چقدر از چای های سالهای پیش از انبارها بیرون اورده شد و تبدیل به کود شد؟؟؟چرا از کشاورزو باغدار ایرانی حمایت نمی کنیم
کیه که شک داره فرش ایرانی بهترین فرش جهانه ولی متاسفانه به علت عدم حمایت و نداشتن قانون. کشورهایی مث بلژیک طرح و نقشه بهترین فرشهای ایرانی رو به سرقت بردن و با کیفیتی پایین تر دارن بازار جهانو قبضه می کنن!!!!

من قبول ندارم هر کالای بی کیفیتی رو فقط به عنوان حمایت از تولید کننده ایرانی بخریم ...تولید کننده هم باید بفهمه اگر کالایی رو با کیفیت تولید کنه حتما حمایت میشه....
هستن کالاهای با کیفیت ایرانی که ارزش خرید کردن دارن بیایین اونارو بهم معرفی کنیم از شکلات و چای پورد لباسشوی و مایع ظرفشویی گرفته تا پوشک بچه و لباس بچه و وسایل برقی .....حتی بیایید کالاهای بد رو بهم معرفی کنیم که بی خودی پولمو نو دور نریزیم !!!!

وقتی می خواییم اسم بچه انتخای کنیم همه میگن این همه اسم اصیل ایرانی چرا ایرانی نمیذاری تا ایران همیشه سربلند باشه ...همین درسته که باید به پاس تمام زحمتهایی که نیاکان ما برای ایران کشیدن نامشونو زنده نگهداریم ...ما هم باید کاری کنیم که ایران با عزت و قدرتمند بمونه ....شده کسی بخواد چیزی بخره کسی بگه چرا ایرانی نمی خری؟؟؟
لیست کالاهای معرفی شده توسط دوستان

از پارس خزر راضیم(پلوپز و جار وبرقی
کرم جی
صابون سینره ... محصولات سینره راضیم...ضد افتاب و سرم مو رو استفاده میکنم و خوب بوده
صولات فیروز مثل شامپو بچه
یخجال و فریزر جنرال االکتریک و همچنین از چرخ گوشت پارس خزر راضیمتو
ضد افتاب های ایرانی راسن عالیهههههههههههه من پوستم چربه و قبلا هایسک می زدم ولی الان فقط راسن می زنم قیمتش هم 7200 هست به جرات می گم از هایسک بهتر هم هست
کرم اب رسان ثمین فوق العاده عالی راضی هستم
کفش rw همون دور میدون هفت حوضه ضلع شمال شرقی بالاتر از یاکند
واقعا کفشای عالی دارن تمام چرم
پودر سپیدکه قوطیه صورتی پررنگ دار عجب چیز خوبیه برای لکه لباسهای بچه ها به بافت پارچه هم صدمه نمیزنه
پوشاک : ایران کتان عالی
رنگ مو پادینا
کرم ترک پا: جی
کرم مرطوب کننده :ثمین
ضد افتاب :زیلا و اردن
نرم کننده مو: داروگر
شامپو بدن : سیو
چرخ گوشت و سه کاره: پارس خزر
پکیج : ایران رادیاتور
پنکه : پارس خزر

هفته اول :معرفی لباس
دوست عزیز یه تایپیک هست دوستان محصولات ایرانی باکیفیت رو اونجا معرفی کردند الان آدرسشو ندارم اگه پیدا کردم براتون میذارم

اما من به شخصه از پارس خزر راضیم(پلوپز و جار وبرقی)
از شامپوهای ایرانی چه برای خودم چه برای بچه هم راضیم
ممنون میشم برای شادی روح پدر عزیزم صلوات بفرستید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

حالا خودم اولین کالای ایرانی رو معرفی می کنیم
من خیلی دوست دارم فرش دستباف از روی دار قالی بخرم کسی جایی رو می شناسه ..چون این واسطه ها خیلی قیمت رو بالا می برن

ولی یکی از فرش ماشینی های خوب فرشهای مشهد هستش ...زمرد مشهد و نگین مشهد هم همون مشهد حساب میشن ...

2728
لااااااااااااااااایک

من کرم بادوم جـــی خریدم که برای دست استفاده میکنم ... عاشق بو و کیفیتشم به نظرم چیزی از مشابه های خارجی که برای دستم استفاده میکردم نه تنها کم نداره بلکه زیاد هم داره ...

البته چون پوست صورتم حساسه مجبور امولسیون که چربی فوقالعاده کمی داره استفاده کنم که خارجیه ... از ایرانیهای مشابه ش نتیجه ی خوبی نگرفتم ... درضمن من مدتها از شامپو های خارجی استفاده میکردم ولی الان از شامپو سبوس برنج ایرانی استفاده میکنم برای من که حساس هستم رو موهام خیلی خوب عمل کرده
Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
2740
من از محصولات سینره راضیم...ضد افتاب و سرم مو رو استفاده میکنم و خوب بوده

مهفا جان طرفای تبریز یه جایی هست (روستا هست)‌اسمش رو دقیقا یادم نیست (از تبریزی ها بپرسی باید بدونن) تمام این تابلو فرش ها اونجا بافته میشه و قیمت هاشون شاید اونجا یک سوم قیمت بازار باشه!!! همونجا هم میشه خرید کرد و واقعا کارشون زیباست

نیشابور هم فرش بافهای معروفی داره شاید اونجا هم بشه خرید کرد
هرگز زانو نخواهم زد، حتی اگر اسمان کوتاهتر از قامتم شود....
123mahsa
ممنون.....راست میگی فیروز شامپو بچش خیلی خوبه صابونشم عالیه ...یخچال فریز پارس کی خریدی قدیم همه از این پارس راضی بودن می خوام بدونم الانم همونجوره من بفکر یه یخچال جادارم که این یخچالمو عوض کنم ...
2706