2733
2734
خدا رو شکر میکنم بخاطر تن سالم امااز این وضعیت زندگی کارمندی و قسط و ... خسته شدم. نمیدونم چطوری میشه تحولی توی زندگیم ایجاد بشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
وووووووووووووووووووووووووووای فاطمه جان منم بریدمممممم

خیلی خیلی خسته هستمممممممممم

چرا خدا شده خدای پولداراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

Daisypath Anniversary tickers همسرم دوست دارم .... میدانم دوستم داری .... دوست داشتنی های ما تا ابد ادامه دارد.
دوست های خوبم درسته که این هم غنیمته و خیلی ها به ما حسودی می کنن اما منم مثل این دوستمون دیگه بریدم از این قسط و بدهکاری ها کاش راهکارهای یه تجارت سالم و حلالو یکی به ما یاد بده
عزیزمممممممممممممممممممممم

راه حلال هست
ولی خدا اونم میزاره جلو پای پولدارااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
چون راه حلال هم بخواهی پول دربیاری سرمایه میخوای

Daisypath Anniversary tickers همسرم دوست دارم .... میدانم دوستم داری .... دوست داشتنی های ما تا ابد ادامه دارد.
2740
عزیزم منم نمی دونم چه کنی ، قربونت فهمیدی به منم یه ندا بده

این همه زن و شوهر جون می کنیم از صبح یه خونه اشغال هم نداشتیم فقط باید هر سال خدا تومن بذاریم رو پول خونه
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
عزیز دلم ما وضع شرکتمون خراب شده و همین روزی گنجشکیمونم شده 50%

یعنی نصف حقوق میدن بهمون
"ایران از امروز وارد یک دوره 30 ساله خشکسالی شد با صرفه جویی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم"
نا شکری نمیکنم اما هروقت هم راجع به این مسئله میخوام صحبت کنم همه میگن فقط به اونایی نگاه کن که وضعشون از تو بدتره.
پس کی میشه به اونایی که وضعشون بهتره نگاه کرد؟ کی میشه بتونیم تحولی توی زندگیمون ایجاد کنیم؟
منم خسته شدم. امروز رئیس شوهرم یه کار تو عسلویه بهش پیشنهاد داده به خاطر مخارج زیاد مجبوریم قبول کنیم ولی خیلی نگرانم. شوهرم تهران دانشجو. اصلا نمیدونم چی میخواد بشه. دارم از استرس میمیرمممممممممممم
Lilypie Maternity tickers
2706