2737
2734
با سلام

جناب مدیر ،ما هم می دونیم شما سختی برای رسیدن سایتتون به این روز متحمل شدید ولی با این حذف تاپیکها دارید از هدفتون دور میشید .... افراد رو عصبانی و شاکی می کنید ولی چون دوستان اینجا مآنوس شده اند و دوستانی برای خود یافته اند به تمام سختیهایش تن می دهند و می مانند ولی مطمین باشید با آمدن سایتی روان و جذاب افراد کم کم از اینجا می روند و سایت شما کم کم جای خود را به رقیبانتان خواهد داد ....

پس نه به خاطر ما بلکه برای منافع خود و اهدافی که در پیش دارید از حذف تاپیکها خودداری کنید.....

ممنونم
بچه ها من دیروز یه تاپیک زدم در مورد اینکه آیا در تربیت بچه تون با همسرتون اختلاف نظر دارید ؟ حذف شدههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی چی
مهم نیست که دور و برت پر از آدم باشه........مهم اینه که دور و بریات آدم باشن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من یه ایمیل برای آقای دکتر فرستادم 5 بار. ایشون حتی به خودشون زحمت ندادن جواب بدن. الیته دیگه مطمئن شدمچیزایی که گفته بودم درست بودن.
ملتی که کتاب نمیخواند.....
باید تمام تاریخ را تجربه کند ...
مامان شهره حتما دیدن اختلاف داریم تو تربیت بچه هامون بخاطر اینکه دعوا بین زن وشوهر پیش نیاد حذفش کردن

اقای مدیر من یه سوال دارم این تاپیکهایی که حذف شده تمام رو خود شما حذف میکنید یا اینکه ممکنه با گزارش پست نامناسب خودبه خود حذف بشه ومدیریتی روی حذفش نباشه

خواهش میکنم جواب سوال من رو بدین
تاپیک دیشب منم حذف شده!
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
به نظرم آقای دکتر علاء الدینی حداقل اگه احساس میکنند تاپیکی میتونه باعث فیلتر شدن بشه...قبل از حذفش تو همون تاپیک با دلیل تو ضیح بدن..و اطلاع بدن که این تاپیک حذف میشه...و دلایل رو بگن
2738
مهتاب جون بعید میدونم انقدر بی درو پیکر باشه که یکی پست نامناسب رو گزارش کنه و خودکار تاپیک حذف شه ..البته میشه خودمون امتحان کنیم یه تاپیک درست کنیم و چند تا پست بزاریم و بعد یکیمون گزارش پست نامناسب بده ببینیم چی میشه؟؟؟ چون این برای منم سوال شد الان...
بچه ها تاپیک امتحانیه رو زدید؟ بگید کجاست ما هم بیایم یه گزارش بزنیم ببینیم چه مزه ای داره بعضیا زر و زر ریپورت میدن.
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...
از همتون ممنونم که اومدید و نظر دادید....

به نظر من اگه جناب مدیر سایت رو به همسرشون بسپارند تا ایشون مدیریت کنه ، بازدهی بالاتری خواهد داشت ...چون این سایت بیشتر خانومها عضوند ممکنه یک موضوع از نظر ایشون جنجالی باشه و مصلحتشون باعث بشه که حذفش کنند در حالیکه واقعا از نظر کاربران خانوم نه تنها جنجالی نیست بلکه راهبردی و موثر است ....

به یاد دارم این روزها بعضا بحثهایی میشد که محترمانه بود در عین اختلاف نظر ولی کاملا در چارچوب ادب بود و کسی به کس دیگه توهین نمی کرد .... خب علت حذف چیه ؟؟

من از یکی از دوستان شنیدم که قبل از جناب مدیر این سایت توسط خانومی مدیریت می شد و خیلی بهتر از الان بود..

اقای مدیر در تواناییهای شما شکی نیست ولی اختلاف ساختاری روحی شما با خانومها باعث این عدم رضایتها میشه ....

مجددا از تک تکتون ممنونم دوستان
2706