2733
2739

سلام اگه جواب گرفتین دقیقا با مشکلات من کمکم کنید جون مامان توووون ، چون زندگیم دیگه داره میپاچه شوهرم سر این مساله... 😞😞😞 اونم دیگه خسته شده 

من 13 سالگی پریود شدم تا 18 همه چی خوب بود ، با استرس کنکور شاید ، کمردردم درد عصبی در ناحیه فیله کمر + پریودهای شدید و درررردناک همراه با لخته ،عذر میخوام، شروع شد تا الان که ۳۰ سالمه.

بعد ازدواجم از بس استرسام بیشتر شد شاید ، لکه بینی و خونریی قبل و بعد پریود اضافه شد ب نحوی که کل ماه فقط ۲ روز هم پاک نمیشم گاهی.

انواع دکترطب سنتی و شیمیایی رو رفتم کلیییه سونو و از و قرص هورمونی و ...، چون قرص های یاز و ld و ... باعث سرطان میشه و سابقه سرطان هم از خانواده مادری داریم، اکراه دارم ولی استفاده میکنم موقت خوبم ، بعد ۲ ماه روز از نو بدبختی از نو از کارم استفا دادم ، دیگه ناتوان شدم ، لطفا کمک 😞😞

ضمنن طل سنتی ، اویسن و رازینه و بومادران و اسفند و ... همه بدتر باعث فزایش خونریزی میشن. تزریقی هاشم مثل نخود زنان و عسل باعث کاهش عفونت و عذر میخوام خروج مواد زائدی از رحمم شدن که نمیدونم چیه ولی دائم خونریزی دارم و حل نمیشه.

ضمنا زحم دهانه رحم دارم و عفونت هم دارم ولی دراین حد تاثیر نباید داشته باشه.

تخمدان چپم هم خیلی درد داره ۲ ساله هنگام عطسه و سرفه شدید میشه ولی دکتر میگه هیچی نیست یکم تنبلیه که باز قرص هورمونییییی میدههه.

گلنار فارسی تو کاهش خونریی کمک میکنه ولی قطع نمیکنه چون شدیدم.

کمممممک خیلی ثواب میکنید.

گلنار فارسی

سلام عزیزم هرطور شده یه مرکز سونوگرافی و ام آر آی خوب و مطمعن پیدا کن و یه سونو گرافی کامل و داخلی از رحم و تخمدان هات انجام  بده.بعد ببر پیش یه متخصص خوب ببینه دقیقن چرا این مشکلات رو داری.پرس و جو کن یه دکتر خوب بهت معرفی کنن بچه ها...تا یه سونوگرافی خوب و یه دکتر خوب پیدا نکنی همه هزینه هات بی فایدس.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام عزیزم هرطور شده یه مرکز سونوگرافی و ام آر آی خوب و مطمعن پیدا کن و یه سونو گرافی کامل و داخلی ا ...

همههههه اینکارارو کردم عزییییزم دکترای ایرانم که فقط میبرن و میارن کلللی دکتر عوض کردم

خب زخم و عفونت خودش باعث این چیزا میشه چرا درمان نمیکنی؟ مخصوصا شما که تو فامیل سابقه بدخیمی دارید ...

سابقه سرطان سینه بود دخترخالم که عمرشو داد به شما ، زخمو دکتر گفت بیا فریز کنم ولی بعید میدونم یه زخم دهانه رحم باعثماینهمه مشکل بشه اونم اینکه اون دو ساله ایجاد شده ولی دردام الان 12 ساله 

2740
تهرانم عزیزم ، پیش دکتر روازاده و معین طب سنتی ، و دکترای معروف طب شیمیایی ام رفتم

عزیزم واست دعا میکنم زودتر علت خونریزی و دردات رو بفهمی و درمانش کنی و ب زندگی عادی برگردی.میدونم خیلی سخته اما بسپار به خدا

عزیزم واست دعا میکنم زودتر علت خونریزی و دردات رو بفهمی و درمانش کنی و ب زندگی عادی برگردی.میدونم خی ...

مرسی سمانه جان واقعا دعا کنید چون دعای شخص دیگه مطمئنن مستجاب میشه خیلی خسته ام، ممنونم ازت

2706