2733
2734
عنوان

موکت کردن اتاق کودک

3602 بازدید | 20 پست

سلام به نظرتون اتاق بچه زشت میشه موکت بشه ما خونمون سرامیکه واسه اتاق بچم هم فرش گرفتم اما نمیخوام فرش بزرگ بگیرم دوست ندارم بره زیر تخت و کمدش شیک هم‌نیست شوهرم میگه موکت کنیم‌ولی من نمیدونم زشت میشه یا قشنگ 

منتظر اتفاق خوبم ........
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بنظر من اتاق بچه واسه کلاس و پز دادن نیست،یک درصد آدم احتمال بده بچش سر بخوره روی سرامیک چه بلایی سرش میاد.قطعا موکت لازمه،اونم موکت ضخیم،اتفاقا فرش تو اتاق  بچه لازم نیست یه موکت ساده خیلی هم شیکه.

N.behdarvand
2742
بنظر من اتاق بچه واسه کلاس و پز دادن نیست،یک درصد آدم احتمال بده بچش سر بخوره روی سرامیک چه بلایی سر ...

بله موکت ساده و شیک حتی قیمتش از فرش هم بیشتره

2740
شوهرم‌میگه امنیتش هم بیشتره اگه یه موقع خدایی نکرده افتاد یا وسیله هاش افتاد چیزی نمیشه

از این موکتا که پرزش بلنده خیلی نرم هستن به نظرم خیلی خوبه من اگه شوهرم موافق باشه حتما میگیرم

ربی لا تذرنی فردا وانت خیرو الوارثین
از این موکتا که پرزش بلنده خیلی نرم هستن به نظرم خیلی خوبه من اگه شوهرم موافق باشه حتما میگیرم

مارک‌پالاز یا ظریف بخرین باقیش پلاستیک داره ضرر داره واسه بچه

2706