2733
2734
عنوان

اگزما کمک

1193 بازدید | 31 پست
پسر من 1ماه و نیمشه، صورتش و بدنش یه مدتی بود جوش های ریز قرمز زده بود دیروز دکترش گفت مشکوک به اگزماست
تو رو خدا هر کی تجربه داره بگه چیکار کنم خوب بشه
ممنون
عزیزم حتما لباس یا پتوش مواد نفتی داره و نخ و یا پنبه کامل نیست .بعضی بچه ها هم مثل پسر من حساسیت به فصل داشت و پماد هیدروکورتیزون دکتر داد تا زدم خوب شد شما هم همینو بهت میدن دست بهش نزن که تحریک نشه گناه داره خارشش رو زیاد میکنه الان هم اگر این پماد رو داری براش بزن یه کوچولو خوب میشه نگرانی همممممممممممممممم نداره بووووووووووووووس
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

راستی اگر وب دخترم رو هم ببنی عکس بعد از تولدش مخصوصا روز اولش صورتش کاملا قرمز هست و دون دون به پتویی که دورش پیچیده بود بیمارستان حساسیت داشت
2742
براش لباس با الیاف گیاهی بخر یه کم گرونه اما اگر میتونی بخر مخصوصا بادی که تنشه الان پوستش خیلی حساسه اگر هم نمیتونی از مارک های ایرانیه معتبر بخر مثل اشور و رولان و .............
والا به خدا درمونده شدم یه مدت تا گریه میکرد شیر بهش دادم وزنش بالا رفته دکترش میگه ممکنه از اون هم باشه ممکنه حتی به پروتیین گاوی هم حساسیت داشته باشه فعلا دارو نداد گفت تا دو هفته شیر را تو حجم کم بهش بدم ببنم بهتر میشه یانه
2740
نه خون ندیدم
چون زیادی وزن گرفته بود و پوستش اینجوری شده و شیر بالا می آورد گفت ممکنه
از دیشب که حجم شیرشو کم کردم بالا نیاورده ولی گشنگیش امونمو بریده جیگرم براش کبابه
داغونما
به خدا اصلا چیزی نمیخورم که بخواد بهش حساسیت بده همنطوری هم دارم وزن کم میکنم
فعلا لوسیون میزنم ببینم تاثیری داره یانه پتوش رو هم عوض کردم کلا جاشو جابه جا کردیم و شیب دادیم
اخییییییییییییییییییییییی عزیزم رژیم گرفته نی نی .خانومی خوب دفعات شیر دادنت رو زیاد کن و حجم رو کم که اذیت نشه یعنی گرسنه نمونه گناه داره
مامان پارسا جون
حجم شیر رو کم کن اما نی نی رو گرسنه نذار که

مثلا اگه قبلا 10 دقیقه هر 2 ساعت یکبار میدادی، الان 5 دقیقه هر یک ساعت یکبار باید شیر بدی
بچه رو گرسنه نذاری یه وقت گناه داره
2706