2737
2734
دوستان نی نی هاتون رو به مهد میفرستید؟تو خونه چی یادشون میدید؟تو اتاق خودش میخوابه؟بیین از کارهای بچه هامون بگیم
خدایا کاش حکمتت رو می دونستم ولی راضی ام به رضای تو!
سلام.3هفته هست که مهد می ره و2ماه که جدا می خوابه،البته1ماه من پیشش می خوابیدم وقتی خوابش می برد می رفتم اما الان که ماه دومه من پایین تخت می خوابم.بعد می رم سرجای خودم.
تو خونه رنگها رو کامل یاد گرفته بود.شمارش اعداد تا 15 رو بلده.10 کلمه فارسی رو به لاتین یادش دادم.الان هم دارم باز باهاش کار می کنم.شعر 10-15 بلده-ولی نقاشی اصلا بلد نیست فقط خط می کشه.بازی با بچه ها رو اصلا بلد نیست،بچه ها رو می زنه اما با بزرگترها خیلی زود انس می گیره.
حالا هم که مهد میره ببینم چی یاد می گیره
در ضمن من شاغلم.وقت زیادی باهاش نیستم وفوق العاده شیطونه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ترکی رو که 100 % بلده فارسی رو 80% و استامبولی رو هم 70% بلده اغلب رنگا رو بلده شمارش هم تا 10 بلده..تنها نمیخوابه...شبا مشکل جا خیس کردن داریم...شعر هم زیاد بلده...به نوشتن و نقاشی زیاد علاقه نداره ولی چند روزه یاد گرفته گردی و نی نی و خورشید بکشه...غذا خوردنش افتضاحه...تنهایی دسشویی نمیره منم باهاش میرم...

شمام بیاین بنویسین دوستان دیگه
2728