2733
2739
خواهش میکنم مامانای عزیز قبل سونو هیچ باور و حرفی و قبول نداشته باشین...این تست نمک و جوش شیرینم درو ...

سلام دوستم...جوش شیرین قل زد یا نه؟

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میشه تست نمک و جوش شیرین برا منم توضیح بدین چی هست ؟؟؟منم اونیم ماهه هستم

باید تو ی ظرف یک یا دوقاشق جوش شیرین بریزی صب ناشتا تو اون ظرف جیش کنی.اگه قل قل کرد یا گاز کرد پسره اگه واکنش نداد دختره.البته ناشتاهم نباشی تقریبا درسته

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
باید تو ی ظرف یک یا دوقاشق جوش شیرین بریزی صب ناشتا تو اون ظرف جیش کنی.اگه قل قل کرد یا گاز کرد پسره ...

اها دوستم اینو گفت ولی بلد نبودم اخه گفت بکینگ پودر😃گفتم چرا جوری شد پس جوش شیرین بریزم؟؟حتما فردا انجام میدم واقعا راسته؟؟

اها دوستم اینو گفت ولی بلد نبودم اخه گفت بکینگ پودر😃گفتم چرا جوری شد پس جوش شیرین بریزم؟؟حتما فردا ...

نه حتمی نیس.من سردخترم درست بود سر این یکی قل زد اما نمیدونم پسره یا دختر.ولی مثال نقض خیلی داشته

2740
حتما پسره😊

خدا کنه دوستی.‌‌..دختره جواهره به خدا...من ی سه سالشو دارم نمیدونی چه امید به زندگیی داره این بچه‌.اما دلم میخواد پسرشم داشته باشم...از گوشت و مرع خیلی بدم میاد و میگن این نشونه دختره ولی من سر دخترم اینطوری نبودم.کلا سراین وروجک خیلی بی اشتهام و همش تهوع دارم

خدا کنه دوستی.‌‌..دختره جواهره به خدا...من ی سه سالشو دارم نمیدونی چه امید به زندگیی داره این بچه‌.ا ...

خدا حفظش کنه برات دختر شیرینه ما  که خیلی دوسداریم سالها ارزو کردم از حضرت رقیه خواستم نمیدونم حالا دختره یانه

منم تا هفته ۱۲ عاشق دوغ و لیموترش بودم اما الان نه دماغم خیلی ورم کرده صورتم پف داره خوابم زیاد شده خیلی زیاد نشستن پا شدن برام سخت شده با اینکه تازه تو هفته ۱۶ هستم معدم خیلی ترش میکنه بی نهایت عصبانی و زود رنج شدم شکمم رو به بالا بزرگ شده یعنی از معده کاملا شکمم بالاس ادرارم زرد تیره شده سینه هام زیاد فرقی نکرده با اینکه شکمم بزرگه ولی اونقدر وزن اضافه نکردم فقط از شکم چاق شدم رانهام همون مثل قبله حالا به نظرتون نی نی من چیه؟ 😊😊😊

سلام من هفته هشتم بارداریم حال تهوع خستم کرده قرصم میخورم بازم دارم ازغذابدم میاد ولی مجبوری کم میخورم ازکباب وخیلی ازغذاهای دیگه متنفرم ازآشپزی بدم میاد همش گرممه بیحاله بیحالم پاهام سرد نیس صورتم لاغر شده چون چیزی نمیخورم جوشم زدم عاشق ماست وپنیرم پنیربسته بندی ن ازاین شورا میوه دوس دارم تنبل تنبلم ادرارم صبحازرد بقیه روز زیادرنگی نداره😂نمک ک ازبچگی میخورم نسبتازیاد.دستم خشک نیس ولی کف دستم میخاره😂رشدموی پام نسبت ب قبل کمتره.زیرشکمم دردمیکنه.همش زودگریم میگیره الکی پرخاشگرشدم .همشم خوابم میاد خلاصه گرفتارم بازم خداروشکر.خودم گیج شدم شمامیتونیدبگیدبچم چیه دیگه تاجایی ک تونستم گفتم😂😂

2706