2737
2739
عنوان

بیاین به هم کتاب خوب معرفی کنیم

74 بازدید | 14 پست
سلام خانومای عزیز و گل خوبین؟ متاسفانه تازگیا انقدر دنیای مجازی تو زندگی همه ما پررنگ شده که خیلیامون دیگه مثل سابق فعالیت های مفیدی مثل مطالعه را گذاشتیم کنار... بیاین به هم کمک کنیم تا دوباره کتابای خوب بخونیم. در ضمن خریدن کتاب به نظر من یه حرکت زیباست و بهتر از دانلود اون هست.... نظرتون چیه؟
از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
کتاب بیشعوری رو توصیه می کنم مخصوصا که حالا پس از چند سال مجوز نشر گرفت نوشته خاویر کلمنت.رمز داوینچی نوشته دن براون .گیل گمش برگردان احمد شاملو. یه عالمه کتاب خوب هست نمی دونم در چه زمینه ایی می خواهی بخونی؟
سلام دوستان خوبم در زمینه تربیت کودک سری کتابهای (من دیگر ما)نوشته دکتر عباسی خیلی تاثیر گذار هست در زمینه مذهبی که مربوط به زنان هست(زن در ایینه جمال و جلال)نوشته ایت الله جوادی املی فوق العاده هست و خانمها حتما باید بخونن خیلی ساده هم نوشته شده در زمینه سیاسی مصاحبه های اوریانا فالوچی که با شخصیت های سیاسی بزرگ دنیا مصاحبه کرده هم جالبه و یا رمان (خاطرات یک دیکتاتور) (سمفونی صامت) که ایرانی هست رمان( اتوبوس) فهیمه رحیمی (عشق هرگز نمی میرد )که یکی از معروفترین رمانهای جهان هست رمانهای جین استین هم خیلی قشنگ هست و حد و حدود رو خیلی نگه میداره برخلاف دانیل استیل زندگینامه ها هم خیلی زیبا هستن زندگینامه گاندی خیلی زیباست
بابا دلت پاک باشد. دل پاک باشد ، کافی است! نکته : آن کسی که تو را خلق کرده است، اگر فقط دل پاک کافی بود، فقط می‌گفت: «آمنوا» اینکه کنار «آمنوا» گفته: «آمَنُوا وَ عَمِلُوالصَّالِحات»، یعنی هم دلت پاک باشد،هم کارت
2706