2733
2739
بچه ها یه روز من همینجوری گذری تو نی نی سایت به یه تاپیکی برخوردم که خیلی کمکم کرد که از خشکی و وزی موهام راحت شم. حالا منم اینو میذارم شاید به درد یکی عین خودم بخوره و همونجوری که من صاحب تاپیکو دعا کردم یکی هم منو دعا بکنه :))

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=317548
بال زدن پیش از موعد اصل دیوونگیه! فرقی هم نمیکنه که جوجه عقاب باشی یا جوجه کلاغ!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر هزینت شد این خانم آرایشگاهش کجای تهرانه من شهرستانم موهای خشک و وزی دارم ولی اگه واقعا تاثیر داشته باشه حاضرم بیام تهران انجام بدم و برگردم چقد طول کشید و اینکه واقعا موهات صاف و لخت شده؟
2742
عزیـــــــــــــــــــزم سمان جونم مـــــــــــــرسی که دعام میکنی. میبوسمت هزار تا
بال زدن پیش از موعد اصل دیوونگیه! فرقی هم نمیکنه که جوجه عقاب باشی یا جوجه کلاغ!
مامان کیارش جون شمال تهرانند این خانم. خیلی طول کشید. کلا کار زمان بریه. به نظر من می ارزه بیای و این کارو انجام بدی. فقط بعدش دعا واسه من یادت نره
2740
بله الان موهام کاملا لخته. خوب من قبلا هم به موهام توی حمام باید هزار تا چیز میز میزدم و بیرون هم میومدم باز باید سرم و ضد وز و این چیزا میزدم. الان دیگه فقط شامپو + یه ماسکی که توش کراتین داره (که خودتم میتونی از داروخانه تهیه اش کنی و مارکش مهم نیست من سینره گرفتم) میزنم. همین
کسی علاجی برای موهای لخت و آویزون و به شدت بیحالت سراغ داره؟مخصوصا جلوی مو رو چکارش کنم؟خیلی از موهام بدم میاد.در اونصورت من هرلحظه دعاش میکنم.
آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست...