2777
2789
عنوان

شوهر سرد

652 بازدید | 21 پست

سلام،شوهرم خیلی سرده و بی روحه،،وقتی خونه است یا خوابه یا تی وی می بینه،باهام حرف نمی زنه،همیشه بی حوصله است و خدا نکنه مریض بشه دیگه ...  خیلی خستم تا بخوام هم باهاش حرف بزنم دعوا درست میکنه،

تازه زایمان کردم خسته و افسردن اونم بی محلی میکنه،البته میگه من اینجوریم یا میگه سردرد دارم،آخه هر روز بیحال و مریض!!!((((

دانشگاه ثبت نام کردم ارشد،ولی جون مشکل مالی داشت پولام خرج شد الان نمیتونم شهریه رو بدم از طرفی هم نگران بچه هام خستم اونم کمکی نمی کنه،،خیلی ناراحتم نمیتونم برم

بنظرتون چطور میتونم منم یه باشم یه مدت باهاش حرف نزنم 

پسرم عاشقتم

اميدوارم مشكلت حل شه

ولي چجوووري تونسي توو ٧سال ٩٧٥تا پست بزاري؟؟

يعني اگه ميخوااستي هم نميييشد اينجووري😕😕😕

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من؟؟؟؟؟؟

بله

خيلي كم مياين سايت؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

به نظرم ساکت موندن شما فاصله وسردی روبیشتر میکنه

من خودم ادم کم حرفیم اما اگه این دوکلمه حرفی رم که با شوهرم میزنم نزنم دیگه کلا میره توهپروت 

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️
متوجه منظورتان نشدم

مهم نيست

بنظر من بهتره اين موضىوع رو باهاش درميون بزارين  و مفصل درموردش صحبت كنين ببينين ايا مشكلي وجود داره يا نه

اگه نشد برين پيش يه مشاور

به نظرم ساکت موندن شما فاصله وسردی روبیشتر میکنه من خودم ادم کم حرفیم اما اگه این دوکلمه حرفی رم که ...

آخه نمیشه که من حرف بزنم همش،،،شنونده نیست،دوست نداره،

پسرم عاشقتم
2801