2733
2739
عنوان

پسر مردم ازارو لجباز من

176 بازدید | 10 پست

سلام..پسرم چهار سالشه و داداشش یک سالشه...چند وقته به شدت اذیت می کنه...داداش کوچیکشو که مدام ازار می ده.اتفاقا خیلی هم بهش محبت می کنم و هواشو دارم اما دیگه یه مدتیه دارم دیوونه می شم حسابی دعواش می کنم...منو می زنه مامانمو...فقط می خواد ازار برسونه و کاملا عامدانه این کارو می کنه...حتی روم نمی شه خونه مادر شوهرم برم...چون شوهرم دعواش می کنه و نمی خوام جلو کسی این کارو بکنه...

کلا از وقتی پسر دومم به دنیا اومد زیر و رو شد.انقد پسر خوبی بود..الان سیصد و شصت درجه عوض شده..نمی خوام اینجوری بمونه..دیوونه شدم از دستش...شرایطشو ندارم برم مشاوره...اونایی که مثل من بودن چیکار کنم؟ تجربتونو به منم بگین

اللهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره ولی از طرف شوهرم خیلی محبت نمی بینه...هر کاری هم می کنم نمی تونم همسرمو مجاب کنم که بیشتر محبت کنه.چون سرکارش به شدت خسته کننده ست و میاد خونه اصلا حال این کارا رو نداره..

2731
شوهرت دعواش میکنه؟!  بچه ای که ذاتا عصبی و ناراحته رو دعوا میکنه؟! اول ایشونو درمان کن بعد.

اخه خیلی داداششو اذیت می کنه..یه بار دیدم نخ شیرینی پیچیده دور گردن داداشش اگه نبودم معلوم نبود چی می شد...قشنگ معهلومه قصدش اذیت کردنه...

من صبرم زیاده ولی همسرم مشکلات کاری زیاد داره...وقتی میاد خونه هلاکه

لابد به داداشش حسادت میکنه اصلا دعواش نکنید فقط با صحبت سعی کنید مطمئنش کنید که اون برای شما عزیزتره ...

خودم خیلی سعی می کنم..اما امان از دیگران...مامانم و مادر شوهرم...بخصوص مادر شوهرم وقتی پسر کوچیکمو می بینه انگار امام زاده دیده...انقدر ناراحت می شم...گوشم نمی دن..نمی شه هم که نرم خونه شون

2740
مجازی سراغ ندارم اگه می شناسشید معرفی کنید لطفا...

اگر اینستاگرام داشته باشی با یه سرچ کردن راحت میتونی پیدا کنی

امتیازبدین http://limage.ir/%d9%85%d8%b3%d8%a7%d8%a8%d9%82%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b9%da%a9%d8%b3-%d9%84%db%8c%d9%85%d8%a7%da%98/?contest=photo-detail&photo_id=2896
اخه خیلی داداششو اذیت می کنه..یه بار دیدم نخ شیرینی پیچیده دور گردن داداشش اگه نبودم معلوم نبود چی م ...

این مشکل بچه تون نیست که مشکلات کاری پدرش زیاده 

رفتارهایی که متخصص معرفی میکنه رو باید هر دو والد انجام بدن 

انگار بچه زبونم لال سرما خورده تب داره میگین باباش گرمشه کولر روشن میکنه 

اینم عین اون ، بی مسوولیتی در مقابل بچه س 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟