2737
2739
سلام. خیلی به کمک شما دوستان نیاز دارم
دوستان 4 ماهه که بخاطر اختلاف با خانواده شوهرم از شوهرم کوچکترین اطلاعی ندارم. البته خانواده خودم هم رفتار خوبی با شوهرم نداشتند. درسته که مقصر بود اما بد باهاش تا کردن... حالا مادرشوهر و پدرشوهرم اجازه ارتباط شوهرم با من و پسر یکسالشو نمی دن.. خانواده منم همینطور. اما من تصمیم گرفتم برم خونه مادرشوهرم و به همه چیز خاتمه بدم و روابطو درست کنم. به نظرتون غرور مهم تره یا حفظ زندگی با کسی که عاشقشی؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
فایری جون میشه واضح تر توضیح بدی؟ من بخاطر دخالتهای خانوادش از خونه اومدم بیرون. چندبار اومد دنبالم ولی همش حرف پدرشو تایید می کرد. منم واسش شرط گذاشتم که باید روی پای خودت باشی. اونم رفت و سراغی از ما نگرفت
2740
فایری جون دوسش دارم اما اون و خانوادش خیلی منو پیش خانوادم بی حرمت کردن. الان توی این مدت فقط پناه بردم به قرآن.. خیلی سخته خونه پدر زندگی کردن. واقعا تنها راهی که به ذهنم می رسه آشتیه
نازنین جون خانوادتو در جریانه کارت بزار و سعی کن موافقتشونو بگیری که اگه بعد از آشتی باز مشکلی پیش اومد خانوادت ردت نکنن . پیشنهادم اینه که اگه بزرگتری تو فامیل داری از اون طریق اول خانواده ها رو آشتی بده یعنی پدر شما با پدر همسرتو . بعد خود به خود درست میشه
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
2706