2733
2739
عنوان

چقد قشنگه

53 بازدید | 39 پست
ﭼﻪ ﻗﺸﻨﮕﻪ : ﺷﺐ ﻋﺮﻭﺳﯽ : ﻋﺸﻘﺖ : ﻫﻤﻮﻥ ﭘﺴﺮﯾﻪ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﺯﻧﺪﮔﯿﺘﻪ . ﻫﻤﻮﻧﯽ ﮐﻪ : ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻧﺎﺯﺗﻮ ﻣﯿﮑﺸﯿﺪ . ﺣﺎﻻ ﮐﻨﺎﺭﺕ ﻭﺍﺳﺘﺎﺩﻩ . ﯾﻪ ﮐﺖ ﺷﻠﻮﺍﺭ ﺧﻮﺷﮕﻞ ﻫﻢ ﺗﻨﺶ ﮐﺮﺩﻩ : ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﺧﻮﺷﺘﯿﭗ ﺷﺪﻩ ! ﮐﻪ ﺩﻟﺖ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ : ﺗﺎ ﻓﺮﺩﺍ ﻧﮕﺎﺵ ﮐﻨﯽ ! ﺑﺎﻭﺭﺕ ﻧﻤﯿﺸﻪ ﺍﺻﻼ!! ﺑﺎﻭﺭﺕ ﻧﻤﯿﺸﻪ ! ﺩﺍﺭﯼ ﺧﺎﻧﻮﻡ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﺮﺩﯼ ﻣﯿﺸﯽ ! ﮐﻪ ﻋﺎﺷﻘﺸﯽ . ﺩﺍﺭﯼ : ﺧﺎﻧﻮﻡ ﺧﻮﻧﺶ ﻣﯿﺸﯽ . ﺩﺳﺘﺘﻮ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ : ﻣﯿﺎﺩ ﺩﺭ ﮔﻮﺷﺖ ﻣﯿﮕﻪ : ﺧﻮﺷﮕﻞ ﻧﺮﻗﺺ ! ﻣﯿﺘﺮﺳﻢ ! ﺧﺎﻧﻮﻣﻤﻮ ﺑﺪﺯﺩﻥ !! ﺑﻬﺶ ﻣﯿﮕﯽ : ﺗﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﺁﻗﺎﯼ ﺧﻮﺷﺘﯿﭙﻢ ﺍﯾﻨﺠﺎﺱ ! ﮐﺴﯽ ﺟﺮﺍﺕ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ ! ﻧﺰﺩﯾﮑﻢ ﺑﺸﻪ .. ﺍﻭﻧﻢ ﻣﯿﮕﻪ : ﺩﺭﺳﺘﻪ . ﻭﻟﯽ : ﻧﺮﻗﺺ ﭼﺸﻤﺸﻮﻥ ﻫﯿﺰﻩ !! ﺑﻬﺶ ﻣﯿﮕﯽ : ﯾﻪ ﺷﺒﻪ ﺩﯾﮕﻪ ﺗﺤﻤﻞ ﮐﻦ . ﺍﻭﻧﻢ ﻣﯿﮕﻪ : ﻫﻤﯿﻦ ﮐﻪ ﮔﻔﺘﻢ !! ﻧﺒﺎﯾﺪ ! ﺭﻗﺺ ﮐﻨﯽ ! ﺑﺸﯿﻦ ﺳﺮ ﺟﺎﺕ!!! ﻣﯿﮕﯽ : ﺗﺎ ﺣﺎﻻ : ﺑﺎﺑﺎﻡ ﺑﺎ ﻣﻦ : ﺍﯾﻦ ﺟﻮﺭﯼ ﺣﺮﻑ ﻧﺰﺩﻩ ؟ ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺑﺎﺭﺕ ﺑﺎﺷﻪ ﻫﺎ!!! ﺍﻭﻧﻢ ﻣﯿﮕﻪ : ﻣﻦ : ﺑﯽ ﻏﯿﺮﺕ ﻧﯿﺴﺘﻢ!! ﻣﺜﻞ : ﺑﺎﺑﺎﯼ ﺍﺣﻤﻘﺖ !! ﺍﯾﻦ ﺟﺎ : ﺧﻮﻧﻪ ﺑﺎﺑﺎﺕ ﻧﯿﺴﺖ ﻫﺎ!!! ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ!! ﺗﻮ ﻫﻢ ﻣﯿﮕﯽ : ﺧﻔﻪ ﺷﻮ ! ﺑﺎﺑﺎﯼ ﻣﻦ ﺍﺣﻤﻘﻪ ؟ ﺟﺪ ﻭ ﺁﺑﺎﺩﺕ ﺍﺣﻤﻘﻦ!! ﺑﺎ ﺍﻭﻥ : ﻣﺎﺩﺭ ﺑﯿﺸﻌﻮﺭﺕ!!! ﺍﻭﻧﻢ : ﯾﻪ ﺳﯿﻠﯽ ﻣﯿﺰﻧﻪ ! ﺗﻮ ﻫﻢ : ﻟﻘﺪ ﻣﯿﺰﻧﯽ ! ﺗﻮ ﺳﺎﻕ ﭘﺎﺵ !! ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻋﺮﻭﺱ : ﻣﯿﻮﻓﺘﻦ : ﺭﻭ ﺩﺍﻣﺎﺩ ! ﺣﺎﻻ ﻧﺰﻥ ! ﮐﯽ !ﺑﺰﻥ!!! ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺩﺍﻣﺎﺩ : ﻣﯿﻮﻓﺘﻦ : ﺭﻭ ﺧﻮﻧﻮﺍﺩﻩ ﻋﺮﻭﺱ !! ﺣﺎﻻ ﺑﺰﻥ ﮐﯽ ﺑﺰﻥ!! ﻭ ﺍﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﺷﺪ ﮐﻪ : ﻋﺮﻭﺳﯽ : ﺑﻪ ﻓﻨﺎ ﺭﻓﺖ!!! چیه؟! عروسی خودمه دوست دارم وحشیانه تموم شه!!! 😊😊😊😊😊
دلتنگمو با هیچ کسم میل سخن نیست کس در همه افاق به دل تنگی من نیست بسیار ستمکار و بسی عهد شکن هست اما به ستمکاری آن عهد شکن نیست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
مینا با منی؟ نه دم به تله ندادم هنوز
دلتنگمو با هیچ کسم میل سخن نیست کس در همه افاق به دل تنگی من نیست بسیار ستمکار و بسی عهد شکن هست اما به ستمکاری آن عهد شکن نیست
2706